Inspirujący ZOOM z Katarzyną Pakosińską już 24 sierpnia! Zapraszamy!

Za nami fantastyczne wydarzenia na ZOOMIE m.in. z Pauliną Smaszcz, Beatą Sadowską, Teresą Rosati i Moniką Richardson. Dziś zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu ONLINE. Tym razem Gościem Specjalnym będzie Katarzyna Pakosińska.

 

Artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Autorka książek o Gruzji oraz serii opowiadań o przygodach Maliny. W 2016 roku nagrodzona przez ZAiKS za debiut w dziedzinie twórczości dla dzieci. Jest absolwentką warszawskiego Liceum Sztuk Plastycznych oraz Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Po studiach uczęszczała również do dwuletniego studium dziennikarskiego. Następnie przez sześć lat była dziennikarzem oraz wydawcą programów w TV POLONIA. Współpracowała również z radiową Trójką.

Oprócz licznych występów estradowych, ma na swoim koncie również role filmowe ( m.in. „Deborah” reż. R. Brylski), teatralne (m.in. „Historia Manon Lescaux” reż. W. Siemion), także spektakle telewizyjne („Klimaty” reż. M. Łazarkiewicz). Dwukrotnie nominowana do tytułu Mistrz Mowy Polskiej.

Bierze udział w licznych akcjach charytatywnych, jest ambasadorką Fundacji „Zaczytani”, Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz organizacji Kwiat Kobiecości. Szerokiej publiczności znana z bezpretensjonalnego uśmiechu i miłości do Gruzji. Prywatnie miłośniczka muzyki, podróży i czekolady.

Spotkanie poprowadzi Ilona Adamska – założycielka Europejski Klub Kobiet Biznesu.

Link do ZOOMA podeślemy na Wasze skrzynki e-mailowe 23 sierpnia. 

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.