Inspirująco i wzruszająco! Sierpniowe spotkanie Klubu z udziałem Teresy Rosati w Restauracji Navona

20 sierpnia w prestiżowej restauracji Navona odbyło się wakacyjne spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu połączone z urodzinami Ilony Adamskiej, prezes i założycielki Klubu. 

 

 

Podczas wydarzenia, które zgromadziło prawie 50 przedsiębiorczych kobiet z całej Polski, wręczono ponad 30 statuetek i certyfikatów nowym członkiniom Klubu. Nagrodę Specjalną „Kobieta, która inspiruje 2021” odebrała Ambasadorka Klubu Teresa Rosati, która zgodziła się zostać twarzą Klubu na kolejny rok.

 To był wspaniały wieczór spędzony z wyjątkowymi kobietami, członkiniami Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. To dla mnie ogromny zaszczyt być twarzą i ambasadorką tego projektu. Wielki szacunek dla pani Ilony Adamskiej za jej ogromne zaangażowanie w reaktywowanie Klubu i stworzenie silnej, przyjaznej więzi między członkiniami. Takie wzajemne wsparcie, potrzebne każdej kobiecie, jest naszą wielką siłą. Bardzo dziękuję także za wyjątkową nagrodę – powiedziała po evencie Teresa Rosati.

Jak udział w wydarzeniu wspominają Klubowiczki?

Miałam ogromny zaszczyt uczestniczyć w evencie, który zorganizowała Ilona Adamska, prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Wśród zaproszonych gości była również pani Teresa Rosati miła, skromna, z ogromnym poczuciem humoru kobieta. Klasa sama w sobie. Sierpniowe spotkanie z niezwykłymi kobietami oraz naszą cudowną ambasadorką napełniły mnie ogromnym optymizmem oraz nadzieją, że jeszcze wiele w życiu mam do zrobienia. Dla siebie, dla innych. Pani Teresa zwróciła mi uwagę na pewien bardzo ważny element naszego życia, mówiąc w kuluarach: „Co byś nie zrobiła i tak dla innych będzie to niezrozumiałe. Nie patrz na innych, rób swoje, a będziesz najszczęśliwsza na świecie”. Jestem szczęśliwa. Między innymi dzięki byciu w tym wyjątkowym Klubie! – powiedziała Katarzyna Jasińska.

Sierpniowe spotkanie było wyjątkowe po pierwsze, dlatego że było to spotkanie podsumowujące pierwszy rok działalności Klubu po jego reaktywacji. Po drugie, połączone było z urodzinami założycielki Ilony Adamskiej, a po trzecie, mogłyśmy ponownie spotkać panią Teresę Rosati, która zdecydowała się pozostać naszą ambasadorką i mentorką na kolejny rok. Cudowna atmosfera, poznałam kilka nowych pań i mogłam usłyszeć, która z nich czym się zajmuje. Spotkanie było połączone z konsumpcją naszego klubowego tortu, bo zarówno Klub, jak i Ilona obchodzili swój jubileusz. Do tego śpiewała Katarzyna Dąbrowska, która na stałe zżyła się z Europejskim Klubem Kobiet Biznesu. Mimo że z panią Teresą zdążyłam tylko zrobić zdjęcie, a nie było już czasu na rozmowę, to wiem, jestem przekonana, że to właściwa osoba w tym miejscu. Kobieta, na której można się wzorować, pasjonatka mody – urzekły mnie jej opowieści o tym, jak to naprawdę było, co czuła i jak się odnajdywała w tamtych czasach i wiem, że może być inspiracją dla niejednej kobiety – powiedziała Magdalena Nowak z Białegostoku, która zdecydowała się przedłużyć swoje członkostwo w Klubie o kolejny rok.

Nie mam własnego biznesu. Jestem z Bieszczad. Jechałam około 400 km na spotkanie EKKB połączone z urodzinami Ilony Adamskiej. Dziś wiem, że było warto. Dlaczego? Kobiety z różnych stron Polski z pomysłami na życie, pasjami, ambicjami. Przyjechałyśmy po to, aby wymienić się swoimi poglądami, przeżyciami i dalszymi planami. Honorowym gościem była pani Teresa Rosati. Klasa sama w sobie. Niesamowita wrażliwość, empatia, skromność i ten zniewalający, serdeczny uśmiech. Spotkanie dało mi niesamowitą siłę do dalszego działania, rozwoju osobistego. Klub Ilony i organizowane przez nią spotkania stają się zalążkiem, światełkiem dla pomysłów i ich realizacji w przyszłości – dodaje nowa członkini Klubu, Anita Kleban.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego niezapomnianego wydarzenia!

JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO KLUBU, WEJDŹ NA WWW.EKKB.PL I WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *