„Wysokie Obcasy” o naszym Klubie! Inspirująca rozmowa z Iloną Adamską na łamach cenionego magazynu

Razem silniejsze – taki tytuł nosi wywiad, który pojawił się w ubiegłym tygodniu na łamach magazynu „Wysokie Obcasy”, w dodatku do weekendowego wydania Gazety Wyborczej. Dziennikarka Sandra Zakrzewska zapytała Ilonę Adamską o misję Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, a także o to, jak się współpracuje z kobietami i jak udało się do współpracy z klubem zaprosić Teresę Rosati, ambasadorkę EKKB. 

 

 

Główne przesłanie rozmowy dziennikarka zawarła w leadzie, który był cytatem wypowiedzi prezeski Klubu: „Nie patrzmy na inne kobiety z zazdrością, ale podziwiajmy je i pomyślmy, czego możemy się od nich nauczyć!”.

– Pomagam kobietom, które prowadzą małe i średnie firmy, ale nie tylko, bo zgłaszają się do mnie też panie, które pracują na etacie, a chciałyby brać udział w klubowych aktywnościach. Pomagam budować markę osobistą, spotykamy się, motywujemy i wspieramy. Klubowiczki piszą, że jestem ich inspiracją. To bardzo miłe, dlatego staram się tworzyć kolejne inspirujące posty i dawać nadzieję, że każdy gorszy moment jest normalny, a droga do sukcesu to nie tylko wygrane, ale przede wszystkim potknięcia i upadki. Na każdym spotkaniu powtarzam, że to nie sukcesy pchają nas do przodu, ale właśnie porażki. Wiele kobiet nie osiąga sukcesu tylko dlatego, że po pierwszym potknięciu się poddają i myślą, że to koniec świata. Trzeba pamiętać, że na wszystko potrzeba czasu, cierpliwości i pokory – mówi w „Wysokich Obcasach” Ilona Adamska.

Cały wywiad możecie przeczytać na stronie: https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,158669,27650676,razem-silniejsze.html

Warto dodać, że Ilona Adamska tuż po publikacji wywiadu została zaproszona do Bydgoszczy na Women’s Voices Festival organizowany przez wydawnictwo AGORA i Wysokie Obcasy, podczas którego wystąpiła z prelekcją na temat siły kobiet, networkingu i działalności Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w ramach projektu „Kobiety wiedzą, co robią”.  Rozmowę poprowadziła Katarzyna Owczarek.

Podczas wydarzenia z koncertami wystąpiły m.in. Brodka, Maria Peszek, Margaret, Zalia, Paulina Przybysz, Natalia Przybysz i Ania Karwan. Patronami medialnymi Festiwalu byli wyborcza.pl, Helios, TOK FM, Wp.pl, KinoPolska Muzyka.

Anna Gardyniak

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *