Poznaj wyjątkowe propozycje prezentów pod choinkę. Prezentownik 2021, część 1

Znaleźć ciekawy prezent nie jest łatwo. Dlatego wraz z Europejskim Klubem Kobiet Biznesu pomożemy wybrać ten wyjątkowy. Dzięki naszym podpowiedziom sprawisz radość bliskim i zapewnisz im niezapomniane przeżycia podczas tegorocznych Świąt.

 

 

1. Bony podarunkowe na wyjątkowe programy rozwoju osobistego 

Naucz się przejmowania kontroli nad Twoim mózgiem i sposobem myślenia, nad jego relacją z Twoim sercem, aby identyfikować i obalać ograniczające Cię przekonania, zarządzać emocjami i budować siłę do podejmowania działań, których potrzebujesz, aby osiągnąć to, na czym Ci w życiu zależy.

O szczegółach przeczytasz na stronie:https://4kolorymocy.pl/
Zakup poprzez e-maila: spoch1@wp.pl

2. Voucher upominkowy o wartości 150,00 zł do wykorzystania na 1 z 3 dowolnych usług online w NORDFIT.PL

Zakup poprzez stronę: https://nordfit.pl/produkt/voucher-upominkowy/

 

3. Zestawy prezentowe z herbatami emotea

Cena zestawu Calm down 328 zł
Cena zestawu degustacyjnego 242 zł

Zestawy prezentowe z herbatami emotea znajdziecie tu:
https://emotea.pl w zakładce Zestawy prezentowe.

* Zerknij także na zestaw do degustacji herbat (6 herbat zapakowanych w papierowe puszeczki i elegancką torebkę For Tea Lovers/With Friend (119 zł).

4.Tarot dla niewidomych i słabowidzących

Tarot dla niewidomych i słabowidzących jest pierwszą i jedyną na świecie talią kart Tarota przystosowaną do potrzeb osób z ograniczonym widzeniem. Jest to produkt wysokiej klasy i unikatowy. Wyprodukowany na potrzeby niewidomych, w technice i języku dostosowanym do osób ze specjalnymi potrzebami wizualnymi. Do wykonania kart zastosowano tyflografikę oraz tradycyjną grafikę dla osób widomych. Ponadto, zastosowano druk transparentny (pismo Braille’a + pismo łacińskie).

 

Autorka tworząc ją nie chciała zamykać się tylko na odbiorców z ograniczonym widzeniem, gdyż chciała stworzyć produkt naprawdę dostosowany do wszystkich. Postawiła na równość, bez względu na ograniczenia wzrokowe, z jednoczesnym wyróżnieniem osób niewidomych, bo dla nich wcześniej takiego produktu nie było na rynku.

Talia Tarot dla niewidomych i słabowidzących jest dla:

– osób niewidomych i słabowidzących

– początkujących tarocistów, bo naukę najlepiej rozpocząć od Arkan Wielkich

– zaawansowanych tarocistów, którzy pracują z Tarotem zawodowo

– kolekcjonerów i sympatyków Tarota, którzy cenią sobie unikatowe talie.

Tarot dla niewidomych i słabowidzących wyprodukowany został w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Cena:

500 zł zestaw składający się z: kart, książki, audiobooka i pudełka

230 zł karty z pudełkiem

Można zakupić: https://tarotdlaniewidomychislabowidzacych.pl/

 

5. Promocyjna oferta książek autorstwa  Moniki Mularskiej-Kucharek

„CO DOBREGO? POEZJOTERAPIA”

Autor: Mularska-Kucharska Monika
Wydawnictwo: Beata Vita
ISBN: 9788394718268
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 88
Format: 19.7×19.3
Oprawa: Miękka
Waga: 0.29 kg

Opis książki

„Co dobrego? Poezjoterpia” to książka, w której dr Monika Mularska-Kucharek połączyła swoją wiedzę socjologiczno-psychologiczną z doświadczeniem zawodowym i osobistym, by dać czytelnikowi narzędzie do pracy nad sobą w doświadczaniu codziennego życia. Jest to niezwykle oryginalna publikacja składająca się z trzech części, które wzajemnie się uzupełniają. Możemy ją czytać na różne sposoby – w całości jako zbiór ciekawych cytatów, ważnych porad terapeutycznych i poruszających wierszy lub każdą część oddzielnie.

Recenzent o książce

Poezjoterapia „Co dobrego?!” Moniki Mularskiej-Kucharek jest jak uważny spacer brzegiem morza, przechadzka pomiędzy dwoma żywiołami; intelektualną refleksją doświadczonej nauczycielki akademickiej i poezją serca wrażliwej osoby. Niespiesznie opowiada o podstawowych wartościach w życiu i zachęca do poszukiwań jasnej strony w każdym doświadczeniu, nawet takim jak rozczarowanie, choroba czy śmierć.

Krzysztof Klajs – psycholog i psychoterapeuta, przewodniczący Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, dyrektor Polskiego Instytutu Ericksonowkiego.

CENA REGULARNA 39.90/ CENA PROMOCYJNA 29,90

„ODNALEZIONE NADZIEJE”

Autor: Monika Mularska-Kucharek

Wydawnictwo:  ART OF TRAINING
ISBN: 978-83-958118-2-1
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 86
Oprawa: broszurowa

Opis książki

Tomik „Odnalezione nadzieje”, to zbiór wierszy o blaskach i cieniach ludzkiego życia, o radościach i smutkach, nadziejach i rozczarowaniach. Każdy z utworów powstał pod wpływem inspirujących doświadczeń z podróży po meandrach ludzkiego życia, zarówno mojego, jak i tych osób, które miałam okazję spotkać. Być może odnajdziecie w tych wierszach cząstkę siebie, utożsamicie się z jakimś zdaniem, któreś z nich Was poruszy, a inne z kolei pocieszy. Niewykluczone, że poetycko przekazane prawdy o życiu zainspirują Was do innego spojrzenia na siebie, na relacje, potrzeby, tęsknoty, problemy. Dlatego też nieśmiało marzę, aby ta podróż była na tyle owocna, żebyście mogli jak najczęściej doświadczać w swoim życiu rzeczy niezwykłych i nadludzkich. Żeby „to wzburzone morze ludzkich spraw”, z którym przychodzi nam się niejednokrotnie mierzyć, zostało uspokojone przez odnalezione nadzieje

Recenzenci o książce:

Karolina Nowakowska – aktorka, coach, trener zmiany, felietonistka

„Odnalezione nadzieje” autorstwa Moniki Mularskiej- Kucharek to lektura obowiązkowa. Autorka w wyjątkowy, pełen wrażliwości i mądrości sposób podejmuje najważniejsze tematy dnia codziennego. Pięknie przeprowadza nas przez meandry życia. Zaprasza do wejrzenia w głąb siebie i spojrzenia na otaczający nas świat z nadzieją i optymizmem.

 W jej poezji króluje spokój i zrozumienie. Lekkość pióra autorki otwiera czytelnikowi oczy malując jasne obrazy i poruszając najskrytsze emocje.
Wiersze skłaniają do refleksji na temat miłości, relacji międzyludzkich, uczą wybaczać i pokazują siłę pozytywnego myślenia. Uczą też wiary w  siebie i uzmysławiają to, o czym często zapominamy.

„Odnalezione nadzieje” to poetycka podróż, która inspiruje, buduje, koi i niesie nadzieję na lepsze jutro.  Z całego serca polecam lekturze.

Ewa Woydyłło- Osiatyńska – doktor psychologii, psychoterapeutka, pisarka  

Z mitów romantyzmu wywodzi się przekonanie, że poezja rodzi się w cierpieniu. Monika Mularska-Kucharek temu zaprzecza. Ona swe nadzieje odnajduje, jej chwile są szczęśliwe, wspomnienia mają czar, a jej droga prowadzi po lepszy dzień. W jej poezji próżno szukać rozpaczy i smutku, chociaż romantyzmu nie brakuje. Jest to jednak romantyzm optymistyczny. Strofy o jasnej stronie życia układają się w medytację pogodną, ufną i uspokajającą. Obiecują miłość, przychylność św. Walentego i nie tylko łagodny dotyk natury, lecz dotyk samego anioła.

Czytałam te wiersze nie tylko dla duchowego spotkania z wyobraźnią i uczuciami Nieznajomej Autorki. Napotkałam w nich miłą, szczęśliwą panią, która umie pocieszać, uciszać i napawać łagodnością. Trochę jej zazdroszczę. Jej wiersze brzmią jak modlitwa dziękczynna, jak przyklęk pod przydrożnym świątkiem w pełni żyznego lata. Są piękne w swojej prostocie i w swoim idealizmie.

(…)

Za dobre spojrzenie na życie, za czułą wrażliwość na ulotne piękno chwil i za pokazanie drogi człowieka chociaż trochę „bardziej podobnej do prawdy”, dziękuję Poetce. Bo wystarczy, że sami zbyt często widzimy życie w ciemnych barwach. Dzięki tym wierszom dajemy szansę naszej duszy unieść się ku niebu i słońcu.

Teresa Lipowska – aktorka

Czytać mądre, dobre rady przekazane w poetycki sposób, to cudowne lekarstwo na chwile załamania i ciemne dołki. Myślę, że po przeczytaniu tomiku wierszy Moniki Mularskiej Kucharek nastrój się poprawi, a życie będzie bardziej kolorowe. Polecam serdecznie.

CENA REGULARNA 34.90/ CENA PROMOCYJNA 24.90

Książki do kupienia pod linkiem:

Produkty – artoftraining.pl

6. Zestawy kosmetyków LIVIOON

1. Seria RETILUTION zestaw (krem + maska + serum) z retinolem – można zakupić oddzielnie pojedynczy produkt.
15% rabatu (ważność do 31.12.2021)
KOD: PXPE5XF2FW 
2. Zestaw: żel do mycia ciała i rąk rabarbarowy na bazie oleju konopnego oraz ekstraktu z alg brunatnych+ krem do ciała i rąk rabarbarowy z olejem konopnym i masłem Macadamia – można zakupić pojedynczo, ceny poniżej.
Zniżka 15% na ten sam KOD: PXPE5XF2FW
Powyższe propozycje dostępne w sklepie: https://mylove.livioon.com/
7. Voucher zniżkowy na jedną z usług coachingu stylu, life coachingu lub  coachingu biznesowego.

Szczegóły usług dostępne na stronach:

Voucher jest ważny do wykorzystania do 31.03.2022 r.
8. Biżuteria z klasą marki VENUS GALERIA
Ręcznie wykonana ze srebra bransoletka z ważkami
Cena 220 zł
Kolczyki Lilie z perłami naturalnymi wykonane ze srebra, pozłocone

Cena: 220 zł
Więcej o marce na:  www.venusgaleria.pl
9. Intrygujące książki Moniki Koszewskiej 

„Kiedyś nadejdzie ten dzień” cz.1

29-letnia Maria jest szefową działu marketingu w dużej firmie kosmetycznej. Jej optymizm i kreatywność sprawiają, że świetnie radzi sobie z nowymi wyzwaniami, których w tej branży nie brakuje. Kiedy podejmuje się ambitnego planu zwiększenia sprzedaży i wprowadzenia na rynek innowacyjnej linii kosmetyków, osiągnięcie celu staje się dla niej najważniejsze. Wymaga ono jednak ogromnego zaangażowania, wielu nieprzespanych nocy i mnóstwa poświęceń. Sytuacji nie ułatwia fakt, że w firmie jest ktoś, komu najwyraźniej bardzo zależy na tym, by cały projekt okazał się porażką…

Fragment:

Przerwa była mi bardzo potrzebna, łzy zaczęły napływać do oczu. Niby jestem twarda, ale nie bezduszna, ileż można wytrzymać. Justyna, jak się rozkręci, zachowuje się jak pijany partner. Mówi wszystko, o czym myśli, a czego nie powiedziałaby na trzeźwo. Nie będę przedłużała przerwy. Czyżby nie dawała za wygraną? Krzyki słychać w łazience, a jest dobrze wyciszona. Mam nadzieję, że z rozpaczy nie rzuci się z szóstego piętra. Nie, to było wredne. Zupełnie jej nie rozumiem. Jasne, zasada po trupach do celu obowiązuje wszędzie, nawet w naszej firmie. Wychodzę, trzeba chwycić byka za rogi.

Cena dla EKKB 35 zł

„Nadszedł ten dzień” cz.2

Książka nie tylko dla kobiet, ukazująca kobiety i mężczyzn w różnych sytuacjach życiowych – ich mocne i słabe strony, problemy z jakimi się borykają w życiu prywatnym i zawodowym.

Stanowi instrukcję dla mężczyzn, jak sprawić, żeby kobieta była szczęśliwa.

Maria, energiczna trzydziestolatka pracująca w dużej firmie kosmetycznej Eliksir, ani na chwilę nie zwalnia tempa. Po powrocie ze służbowego wyjazdu do Kijowa jest już niemal pewna, że w końcu znalazła mężczyznę, z którym chce stworzyć poważny związek. Mikołaj, oczarowany Marią od pierwszego spotkania, nieustannie stara się udowodnić, jak bardzo mu na niej zależy. Tymczasem w firmie sporo się dzieje. Większość udziałów przejmuje tajemniczy fundusz inwestycyjny, a pomysł wprowadzenia na rynek nowej marki kosmetycznej wydaje się Marii równie intrygujący, co ryzykowny. Czy uda jej się pogodzić ambitne plany zawodowe z życiem osobistym? I czy miłość może iść w parze z karierą?

Fragment:

Ale ja jestem szczęśliwa. Podczas kolacji odliczałam godziny do spotkania z Mikołajem. Wyjadę wcześniej na lotnisko, żeby się nie spóźnić. Lepiej będzie, jak ja poczekam parę minut, niż żeby on siedział zrezygnowany na środku hali przylotów.

Wyobrażam sobie tę scenę: siedzi facet na czarnej, plastikowej walizce w dobrze skrojonym płaszczu, w ręku trzyma pokrowiec z marynarkami i koszulami, a obok leży torba z laptopem. Słaby widok. Chociaż ja bym takiemu chętnie zaproponowała pomoc. Dlatego nie mogę się spóźnić, żeby nie znalazła się jakaś wolontariuszka.

Cena dla EKKB 35 zł

Pakiet 2 książek (1i 2 cz) – 62 zł

Można zamówić kontaktując się z autorką poprzez stronę: https://www.monikakoszewska.pl/

10. Voucher na konsultację z ekspertką beauty 

Cena – 199 zł.
W zakres usługi wchodzi godzinna konsultacja online wraz z wywiadem oraz 3 miesięczny indywidualny plan pielęgnacji (od wewnątrz oraz od zewnątrz) skóry głowy i włosów,  opieka online w tym okresie oraz możliwość zakupu zaleconych produktów z rabatem -15%.
Adres mailowy oraz kontakt, pod którym można dokonać zakupu: aurelia@novia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *