Poznaj wyjątkowe propozycje prezentów pod choinkę. Prezentownik 2021, część 2

Znaleźć ciekawy prezent nie jest łatwo. Dlatego wraz z Europejskim Klubem Kobiet Biznesu pomożemy wybrać ten wyjątkowy. Dzięki naszym podpowiedziom sprawisz radość bliskim i zapewnisz im niezapomniane przeżycia podczas tegorocznych Świąt.

 

 

1. Wyjątkowa książka Agnieszki Rądlewskiej

Ta książka pokaże Ci, że na zmiany nigdy nie jest za późno. Poruszy serce. Skłoni do refleksji. Zmotywuje do działania.

Zainspiruj się historią o kobiecie, która w wieku 38 lat postanawia przewrócić całe swoje życie do góry nogami. Nie dla kaprysu i własnego widzimisię. Zmienia swoje życie, ponieważ najzwyczajniej w świecie pragnie być szczęśliwa. A Ty? Czego najbardziej w życiu pragniesz?

Odkryj i poczuj, że moc masz w SOBIE. Zaufaj. Żyj odważnie. Życie mamy jedno – warto czerpać z niego pełnymi garściami! Właśnie teraz. Nie za miesiąc. Nie za rok. Nie za 5 lat. TERAZ.

Cena: Książka – 29,99 zł, ebook – 13,99 zł. Zestaw – 39,99 zł.

Prezent z rabatem na hasło MIKOŁAJKI można zamówić na: www.blondynkawnieruchomosciach.pl (wysyłając mejla).

2. Wyjątkowa książka Renaty Kamińskiej & Audyt marketingowy

Edukacyjna książka dla dzieci i miłośników zwierząt o psich uczuciach – “Hektor, psia opowieść”, która ma czytelników już w ponad 15 krajach na 5 kontynentach. W wielkim skrócie to opowieść o miłości przyjaźni i szczeniaku o imieniu Hektor, szukającym szczęścia w zestawieniu z szarą rzeczywistością drugiej wojny światowej. To historia, która dowodzi, że nadzieja nigdy nie umiera, a na każdego czeka szczęście. Dostępnych jeszcze kilka sztuk z limitowanej wersji z gadżetami gratis. W zamówieniu dopisz przy imieniu *.

Dostępna: https://www.hectorandfriends.com/ i https://bajubajka.pl/

Cena: 39 zł

Kamreno to agencja komunikacji marketingowej oferująca pełen zakres usług, rozwiązania strategiczne, marketingowe i reklamowe dla firm na całym świecie. „Chcemy by klient czuł się tak jakby pracował z kolegą lub koleżanką z zespołu, a nie agencją, która chce tylko jak najwięcej zarobić”. W ramach tzw. serwisu na żądanie klient otrzymuje dostęp do ponad 30 specjalistów w cenie jednego dyrektora: graphic design, digital marketing, social media, telemarketing, strategia marketingowa, employer branding, projektowanie stron, logo, SEO. Dla członkiń Klubu zniżka 30% na hasło KOBIETA oraz bezpłatny audyt marketingowy.

Kontakt: contact@kamreno.com

Strona: https://www.kamreno.com/

3. Zestaw Prezentowy od marki Gentleman – ON

Książka GENTLEMAN  Adam Granville

Zbiór esejów na temat męskiego stylu, ubranych elegancko w formę „podręcznika dla klas wyższych”. W drugim – uaktualnionym i znacznie poszerzonym – wydaniu książki Gentleman. Mam zasady przeczytamy, dlaczego Churchill nosił różową bieliznę, czy Donald Trump podkleja swe krawaty taśmą, dlaczego Ninę Andrycz pochowano w futrze, a Marlena Dietrich nosiła spodnie zapięte na męską stronę i … wiele innych ciekawostek

I do wyboru:

  • Męskie eleganckie rękawiczki do samochodu
  • Unikatowy krawat lub muszka w klasycznych i szlachetnych wzorach
  • piękny fular
  • szal lub szalik do płaszcza
  • Drewniana stylowa skrzynia i ..

Unikatowe, stylowe niespodzianki, gadżety świąteczne

Cenna zależna od dodatków: od 250 zł do 500 zł

Dla Członkiń Klubu – 20% rabatu.

Zamówienia na: e.gentleman.on@gmail.com

4. Vouchery na usługi językowe

KLUB JĘZYKOWY ENGLISH CLUB BY EWA ADAMCZYK ma przyjemność zaproponować dwa vouchey na usługi językowe w formie online lub offline.

1. VOUCHER NA MIESIĘCZNY KURS ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH W KLUBIE JĘZYKOWYM , zawiera 4 indywidualne lekcje wybranego języka obcego w formie konwersacji , w trybie online o wartości 500zł.

2. VOUCHER NA PAKIET KONSULTACJI ‘BUSINESS ENGLISH’ Z MENTOREM JĘZYKOWYM, zawiera 3 indywidualne spotkania w formie online lub w ramach możliwości offline, zawiera przeprowadzenie indywidualnego audytu językowego, opracowanie indywidualnego planu rozwoju językowego, zaprojektowanie outfitu językowego, stworzenie indywidualnego, krótkiego profilu biznesowego przedsiębiorcy w języku angielskim oraz jeden trening językowy w zakresie GENERAL ENGLISH lub BUSINESS ENGLISH, dostosowany do Twojego biznesu o wartości 700zł.

JAK NABYĆ VOUCHER?

W celu zakupu voucheru prosimy o kontakt:
mail: englishclubdabrowagornicza@gmail.com
tel. 533-588-777 lub 604-835-301
fb/insta/linkedin ENGLISH CLUB

5. Mentoring biznesowy i książka Iwony Paszkiewicz 

Pragniesz rozwinąć swój biznes, ale nie wiesz jak? 🧐
Skuteczny rozwój biznesu to skoncentrowanie się na kluczowych działaniach! Tych, które są konieczne do osiągnięcia celu.

🗣Marzy Ci się własny biznes, ale nie wiesz od czego zacząć?
🗣Nie wiesz, jak skutecznie rozwinąć swoją działalność?

Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź, jeśli tylko dasz sobie szansę. Otrzymasz wskazówki i inspiracje, a także ofertę profesjonalnego wsparcia w rozwoju biznesu.

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. Dlatego nie zwlekaj i zamów profesjonalną konsultację biznesową. Otrzymasz wsparcie w realizacji celu i gotowy plan działań, przybliżający Cię do celu.

“Rób to, co możesz, tym, co posiadasz, i tam, gdzie jesteś.” Theodore Roosevelt

Teraz na hasło: MENTORING50 otrzymasz zniżkę 50% na wybraną konsultację biznesową.

Wejdź na stronę i skorzystaj z promocji
👉https://bit.ly/biznes50

Promocja trwa do 31.12.2021.

Książka “Pomiędzy biznesem a Szczęściem”

“Pomiędzy biznesem a szczęściem” to książka, która motywuje i daje siłę. Pokazuje, że determinacja i świadome dążenie do celu są kluczem do sukcesu.

Drogi czytelniku…

Pisząc książkę „Pomiędzy biznesem a szczęściem” pragnęłam przekazać Ci cząstkę siebie, to co wypływa z mego serca i duszy. Kolejne kartki książki to dni, które przeżyłam, to moje doświadczenia, którymi pragnę podzielić się z Tobą. Chciałabym, żeby książka była Twoją inspiracją i pozytywnym bodźcem na każdy dzień. Życie jest piękne, nie pozwól nikomu odebrać sobie prawa do tego, aby przeżyć je według własnych zasad.

Kim jest IWONA PASZKIEWICZ?

💎Trener Biznesu
💎Mentorka Kobiet
💎Od 25 lat jestem Przedsiębiorcą
💎Od 5 lat Prezes Fundacji follow Me
💎Od 5 lat Prezes Związku Przedsiębiorców dla Biznesu
💎Przewodnicząca Forum Dialogu Społecznego Business Centre Club
💎Członek Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu
💎Wspieram biznes tworząc przestrzeń do rozwoju
💎Wspieram w rozwoju kobiety oraz tworzę dobrą atmosferę̨ w budowaniu relacji społecznych, pozwalając lepiej rozumieć́ osoby niepełnosprawne w codziennym życiu poprzez konferencje i kampanie społeczne
💎Swoją biznesową wiedzą lubię dzielić się z innymi
💎Publikuję w prasie branżowej związanej z biznesem
💎Napisałam książkę o społecznej odpowiedzialności biznesu ,,Pomiędzy biznesem a szczęściem”
💎Laureatka Nagrody Kobieta Przedsiębiorcza
💎Odznaczona odznaką honorową przez Rzecznika Praw Dziecka za zasługi dla Ochrony Praw Dziecka
💎Pomysłodawczyni budowy Terapeutycznego Ogrodu Zmysłów, który powstaje przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Hucie. Projekt ten realizuję we współpracy z Mariuszem Budrowskim oraz społecznością Odmładzanie na surowo.

OPINIE O KSIĄŻCE:

Co inni piszą o Iwonie i książce “Pomiędzy biznesem a szczęściem”

“Warto przeczytać: pełna pasji, miłości, kreatywności, zaangażowania, dobra, empatii…. Myślę, że pora myśleć o kolejnej” – Izabela

“Super książka, którą się lekko czyta, a ma wartościową treść i ma się wrażenie rozmowy z Tobą. Miło czytać Twoją historię.” – Aleksandra

“W życiu albo masz pasję albo nie masz nic. To pasja wytwarza motywacje, jest paliwem w machinie rezultatów i synonimem sensu życia. Ta książka taka jest. To czyste, niczym nieskażone pragnienie życia, wyrażone i podsumowane w jednym zdaniu – „pomiędzy biznesem a szczęściem”. Usiądź zatem wygodnie w fotelu, zabierz ze sobą ołówek i notuj. Wiele jest tu zagadnień ,które zdefiniują u ciebie na nowo, wiele kwestii i o to właśnie chodzi. Polecam.” – Mateusz

LINK DO ZAKUPU: ksiazka.iwonapaszkiewicz.com

6. Sesja coachingowa biznesowa z Aliną Roszczyńską 

Osiągnięcie większej satysfakcji z pracy, podniesienie kwalifikacji menadżerskich pracowników, rozwój i udoskonalenie kompetencji interpersonalnych oraz przywódczych. Wzrost efektywności i skuteczności w osiąganiu zamierzonych celów. Wzrost motywacji i zaangażowania w podejmowane działania. Wymierne korzyści dla organizacji biznesowej dzięki coachingowi biznesowemu liderów.

Zamówienia: www.alinaroszczynska.pl 

7. Bon podarunkowy o wartości 120 zł uprawniający do odebrania jednego z dwóch zestawów książek z zakresu prawa rodzinnego wraz z autografem autorki oraz do skorzystania z konsultacji prawnej o wartości 369 zł

Książki z zakresu prawa rodzinnego autorstwa mec. Joanny Hetman-Krajewskiej, do wyboru:

Zestaw nr 1 zawiera: „Rozwód czy separacja? Poradnik
praktyczny” i „Rozwód i separacja. Wzory pism z komentarzem”

Zestaw nr 2 zawiera: „Alimenty – jak dochodzić, jak się bronić?
Poradnik praktyczny” i „Alimenty. Wzory pism z komentarzem”

Bon podarunkowy uprawniający do skorzystania z konsultacji prawnej o wartości
369 zł

Porady można zasięgnąć osobiście (w siedzibie Kancelarii), telefonicznie,
mailowo bądź online (np. Skype, Zoom), czas trwania do 2 godz.

Porada prawna w zakresie specjalizacji Kancelarii, w szczególności:
prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, kontakty z
dziećmi, adopcje, inne), prawo spadkowe, prawo lokalowe, prawo
cywilne, odszkodowania, windykacja należności, prawo pracy, prawo
autorskie, znaki towarowe, ochrona danych osobowych, regulaminy
sklepów internetowych, regulaminy konkursów.

Zamówienia: http://www.patrimonium.com.pl/

8. Bransoletka i spinki pachnące od VIA AROMA 

Podaruj bliskiej osobie coś wyjątkowego! Pozłacaną bransoletkę, która pachnie. Przez piękny ażurowy wzór delikatnie uwalniają się zamknięte w sercu bransoletki 100% naturalne olejki eteryczne. Teraz z okazji Świąt nasza autorska mieszanka WESOŁYCH ŚWIĄT dołączona jest w prezencie.

BRANSOLETKA PACHNĄCA ZŁOTA BALANS

Cena 215zł

Do nabycia na: www.viaaroma.pl

Dla wyjątkowego mężczyzny wyjątkowe spinki do mankietów. Spinki, które pachną!
Przy każdym ruchu ręki ze spinek uwalnia się naturalna mieszanka olejków eterycznych ON.

To wyjątkowa kompozycja, która w 2021 roku wygrała w kategorii HIT FOR MEN.
Naturalny afrodyzjak dla prawdziwego mężczyzny.

SPINKI PACHNĄCE LEW

Cena 169zł

Do nabycia na: www.viaaroma.pl

9. Spotkanie ze stylistką – Bon prezentowy oraz książka Agnieszki Nortey 

 

Podaruj bliskiej Ci osobie czas dla samej siebie. Podaruj jej to, czego tak często jej brakuje, zadbania o siebie jak o najlepszą przyjaciółkę.

Podczas spotkania ze Stylistką nie tylko dobiorę najlepsze fasony ubrań, kolory, stworzę kapsułową szafę czy wybierzemy się na wspólne zakupy. To co najważniejsze, to dzięki temu wspaniałemu narzędziu, jakim są ubrania oraz mojemu indywidualnemu podejściu sprawię, że bliska Ci osoba poczuje się wyjątkowo.

Kliknij w link, wypełnij formularz, a Agnieszka odezwie się do Ciebie i wspólnie wybierzecie najlepsze rozwiązanie, którym mogą być zakupy ze Stylistką, przegląd szafy, nauka makijażu czy odkrywanie stylu.

https://agnieszkanortey.pl/bon-prezentowy/

Książka “Stylowa królowa”

Książka dla każdej kobiety, która jest oparta na mojej własnej historii, dzięki czemu często słyszę od czytelniczek, że czyta się ją ”jednym tchem”, w jeden lub dwa wieczory. Pokazuję w niej, jak można wykorzystać to wspaniałe narzędzie jakim są ubrania, do lepszego samopoczucia na każdy dzień. UWAGA! Ta książka zmienia życie na lepsze!

Idealny prezent świąteczny na wieczory przy ciepłej herbatce.
Pokaż siłę swoim wizerunkiem, bo kiedy jesteś sobą możesz więcej.

Zamówienia: https://agnieszkanortey.pl/produkt/ksiazka-stylowa-krolowa-bonus/

10. Voucher na reklamę z 30% rabatem w serwisie FESZYN.COM 

FESZYN.COM Portal założony w 2013 roku i od tego czasu przeszedł 3 metamorfozy wizualne. Portal Feszyn.com głównie zajmuje się publikacją artykułów, poradników czy wywiadów. Na portalu można znaleźć artykuły własne i reklamowe. Publikowane treści dotyczą szeroko rozumianej tematyki kobiecej. Moda, uroda, kariera, wnętrza, psychologia, macierzyństwo itp. W 2017 roku otrzymaliśmy statuetkę Diamenty Kobiecego Biznesu. Jesteśmy patronatem medialnym wielu prestiżowych polskich i zagranicznych pokazów mody, eventów, książek itp. Nasza główna grupa docelowa to kobiety, szczególnie stali czytelnicy, w wieku 25-55 lat.

💎 252 – wywiady
💎 Ponad 7000 – artykułów
💎 2356 – fraz w TOP 10
💎 Ok 60% stałych czytelników od 4 lat (powracający)
💎 Ok 720 tys. odsłon

www.feszyn.com
Facebook https://www.facebook.com/Feszyncom
Instagram https://www.instagram.com/feszyn.com_portal_dla_kobiet/
LinkedIn https://www.linkedin.com/…/feszyn-com-portal-dla-kobiet/

Kontakt ewelina@feszyn.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *