Budujące prelekcje i niezapominany wieczór w Leśnym Spa. Styczniowe spotkanie Klubu w Krakowie

Inspirujące prelekcje Członkiń Klubu: Agnieszki Dąbrowieckiej, Aliny Roszczyńskiej, Ewy Adamczyk i Agaty Plech, obłędne jedzenie i niezapomniane chwile nad basenem. Tak w skrócie możemy opisać nasze kolejne spotkanie w Krakowie. Jak wspominają je Klubowiczki? Przeczytajcie!

 

 

Tego mi było trzeba! Poczucia wspólnoty i akceptacji

– Pojechałam do Krakowa bez określonych oczekiwań. Nie znałam bliżej żadnej z dziewczyn, członkiń EKKB, teraz wszystkie są/ jesteście mi bliskie. Ogromna otwartość, radość wspólnego bycia, chęć bycia razem i wspierania się – bez oceny- takie miałam odczucia w trakcie i wnioski po spotkaniu. Poznałam naprawdę fajne osoby, wysłuchałam świetnych, konkretnych i nie nadętych prezentacji kilku kobiet, przymierzałam ciuszki w kobiecym gronie. Pysznie jadłam i dobrze się bawiłam w czasie wieczoru w Leśnym Spa. Lubię i chcę tak się czuć, to daje ogromną siłę w obecnych, nastawionych na konkurencję i ocenianie czasach. Dziękuję Ilonko za stworzenie klubu i wspieranie każdej z nas.

Agata Plech, dr n. med. Agata Plech Ordynator Oddziału Okulistycznego Centrum Medyczne BESKIDMED

Spotkania, które otwierają oczy. W przenośni i dosłownie

– Na co dzień obracam się w dość jednolitym środowisku osób z dziedziny prawa i finansów. Dzielimy się wiedzą i wspieramy ale też często niezdrowo konkurujemy.

Zupełnie inaczej jest w EKKB. Dołączyłam do klubu, bo chciałam choć na trochę “zaczerpnąć innego powietrza”, zapomnieć o pracy kojarzącej się z wzlotami i upadkami, koniecznością zarabiania pieniędzy i rozwiązywaniem problemów oraz “wypaleniem”. Dziewczyny otworzyły mi oczy. Na różnorodność problemów i jeszcze więcej sposobów ich rozwiązywania. Na szczegóły których nie zauważamy a które mają decydujące znaczenie w życiu, na to jak bardzo się zmieniamy gdy wykonywana praca przynosi satysfakcję, na to jak odbieranie świata przekłada się na odbieranie nas samych…

I mogłabym tak wymieniać w nieskończoność.. I na każdym takim spotkaniu wraz z poznawaniem nowych członkiń zdobywam “nową sprawność”. Bo odkryłam, że każda opowieść często oczywista dla narratora niesie za sobą wiele podpowiedzi dla innych.
I wszystko zaczyna się układać… I zaczyna być prostsze. Szczerość za szczerość..
Ktoś, kto przygląda się poczynaniom członkiń klubu z boku może pomyśleć że to pozory i wystudiowane pozy. I będzie tak myślał do czasu kiedy sam na własne oczy nie przekona się, jak bardzo się myli. Moc kobiecej siły sprawia że wracając z jednego spotkania EKKB odliczam dni do następnego z taką samą niecierpliwością jak uczeń odliczający dni do upragnionych wakacji.

Tytuł swojej refleksji. Wspomnienia zaczerpnęłam z książki której autorką jest jedna z członkiń EKKB. Agata Plech “Przejrzyj na oczy” Dosłownie.. Nie dość, że świetnie się bawiłam to jeszcze zrobiłam krok w kierunku poprawy własnego zdrowia..

Beata Małowiecka, właścicielka firmy BM Consulting Beata Małowiecka

Jedno z najlepszych spotkań Klubu

– EKKB zaskakuje. Kiedy już po 3 spotkaniach wysnułam wniosek, że comiesięczne spotkania Członkiń mają tę samą konwencję, to prowadząca Klub Ilona Adamska zorganizowała i przeprowadziła takie, które rozpaliło ogień celu istnienia Klubu i sprawiło, że chyba każda z nas, która w nim uczestniczyła, stwierdziła, że było wyjątkowe. Choć jestem w tym gronie dopiero 5 miesięcy, to już wiem, że w tym Klubie nie ma stagnacji, nie istnieją aktywności pro forma do odhaczenia, a po Pani Prezes można spodziewać się, że poruszy niebo i ziemię, aby oferta członkostwa w EKKB niosła wartość niepodrabialną i niedoścignioną.

Spotkanie zorganizowane było w hotelu jednej z Członkiń – miejscu o szczególnym akcencie uhonorowania bohatera wojennego; miejsce, w którym na każdym kroku spotyka się serdeczny personel, które oferuje pyszną kuchnię i kojącą strefę wellness. W trakcie posiłku odbyły się aż cztery prezentacje prowadzonych przez Członkinie przedsięwzięć, które umożliwiły poznanie portfolio ofert Członkiń Klubu jak również doprowadziły do konkretnych transakcji. Kolacja w pięknym anturażu trwała do późnych godzin, bo ewidentnie doskonale się razem czułyśmy. Wspominam, że głowa kręciła się na boki, bo zewsząd dochodziły fragmenty rozmów, w których też chciało się uczestniczyć. Rozmowy o biznesie, prywatne anegdoty, wzajemnie podpowiadane pomysły na projekty, … a ponad to wręcz dziewczęcy klimat imprezy z przymierzaniem, dopasowywaniem zachwycających kreacji z oferty jednej z nas. Z tej części spotkania wyszłam z podkreślającą moją kobiecość sukienką, jedną z takich, o których latami mówi się, że to był dobry zakup. Z okrzykiem wiwatu na cześć Klubu przeszłyśmy do strefy Spa, którą właścicielka hotelu wyłączyła z użytkowania przez innych gwarantując nam komfort i pełną swobodę. A tam … ciepło, muzyka w tle, poczęstunek, różne sauny, basen, jacuzzi, nastrojowe światło, blask kominka i grupa stale cieszących się swoim towarzystwem kobiet – scena jak z filmu. Dziękuję Ilonie Adamskiej i Ani Stokłosa za zorganizowanie tego spotkania. Osobiście uważam, że było jednym z najlepszych, w jakich dotychczas uczestniczyłam, ale kilka kolejnych planowanych przez Klub mam już zapisane w terminarzu wiem, że ponownie mogą mnie pozytywnie zaskoczyć.

Karolina Gorzkowska, prawnik, biegły sądowy pismoznawca, lingwista kryminalistyczny

Motywacja do działania

– Należę do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu od niedawna. Spotkanie w Krakowie było moim pierwszym spotkaniem na żywo. Pierwszy raz miałam okazję spotkać w jednym miejscu tak wiele kobiet z różnych kręgów biznesowych. Event był dla mnie niesamowitym doświadczeniem i motywacją do dalszego działania. Każda z kobiet robi coś wyjątkowego i niesamowitego. Każda pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Spotkanie pełne optymizmu, śmiechu, wsparcia, zrozumienia i inspiracji. Wisienka na torcie – wspólny pobyt w SPA, gdzie każda z nas czuła się swobodnie, co w dzisiejszych czasach w gronie kobiet nie jest łatwe. Dziękuje za możliwość bycia w tak wspaniałym gronie wyjątkowych kobiet.

Klaudia Panek, właścicielka salonu kosmetycznego Bez Retuszu

Spotkania Klubu dodają energii i budują

– 14 stycznia, piątek. Prawie jak Walentynki, tylko miesiąc wcześniej. Pociąg spóźnia się dokładnie 33 minuty. Waliza ciężka. Wsiadam, szukam swojego miejsca. Jest!!!
Wchodzę do przedziału. W nim znajdują się już trzy kobiety. Za mną wsiada kolejna, a na końcu przed samym odjazdem następna z psem. A dokładnie, by było ciekawie – z suczką. Szał, euforia – weekend zapowiada się naprawdę kobieco.

Dojeżdżam do wspaniałego miejsca w Krakowie – Leśnego Spa, cudownej kobiety Anny Stokłosy, naszej Członkini, która gości nas u siebie całe 3 dni. Jest wspaniale. Dołączają kolejne dziewczyny, mam od razu dwie nowe koleżanki.

Jak zawsze czekają na nas budujące rozmowy o zdrowiu i urodzie. Agatka Plech – okulista, opowiedziała o tym, jak dbać o oczy w czasie pracy przy komputerze, a Agnieszka Dąbrowska pokazała stylizacje do biura. Odzież, którą prezentowała była kobieca, elegancka, a jednocześnie oryginalna.

Uwielbiam te nasze spotkania. Dodają mi energii, spokoju. Budują oraz kształcą.

Katarzyna Jasińska, Prezes i założycielka w Królewskiej Fundacji Jana III i Marii Kazimiery Sobieskich

Dobrze być jedną z Was!

– Cudowny wieczór, który odbył się w hotelu City SM Business & Spa w Krakowie, zostanie w mojej pamięci na długo. Anna Stoklosa, która jest jego właścicielką i członkinią klubu ugościła nas wspaniale! To było moje pierwsze, oficjalne spotkanie z członkiniami EKKB. Pomimo że do klubu należę od niedawna zostałam bardzo miło i ciepło przyjęta.

Poznałam cudowne kobiety, a inspirujące i motywujące rozmowy napędziły mnie do działania i dążenia do swoich celów. Jestem dumna z bycia jedną z nich. Na spotkaniu otrzymałam piękną statuetkę „Kobieta Sukcesu 2021”, która codziennie przypomina mi o moich osiągnięciach. I o tym, że warto mieć marzenia i je spełniać. Sukcesem nie jest sam sukces a wiara w to, że on nigdy się nie skończy.

Będąc w tym klubie wiem, że wszystko, co najlepsze jest jeszcze przede mną. Dziękuję wspaniałej Ilonie Adamskiej za przyjęcie mnie do tak zacnego grona ambitnych kobiet. To dla mnie ogromny zaszczyt. Pasjonujące rozmowy, nowe znajomości, relaks w hotelowym SPA oraz radość i dobroć tego wieczoru to coś, co będę wspominać bardzo długo. Siła jest w kobietach i to spotkanie mnie w tym jeszcze bardziej utwierdziło. Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkania.

Paulina Lachowicz, właścicielka Salonu fryzjerskiego Glamour we Wrocławiu

Wieczór pełen magii

Piątkowy wieczór 14 stycznia 2022r w Krakowie spędzony z kobietami Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu był pełen magii …

Siedzące kobiety w pięknej sali restauracyjnej Hotel City SM &SPA otulił ciepłem swych wnętrz. Promienne twarze członkiń dodały blasku wieczorowi.

Prezes Klubu Ilona Adamska objęła pieczę nad całym spotkaniem, dopilnowując, by każda uczestniczka spotkania mogła dać się poznać pozostałym członkiniom.

Szykowne i inspirujące prelekcje m.in. Agnieszki Dąbrowieckiej i Ewy Adamczyk – naszych Członkiń uświetniły ten wieczór, oswajając nas z nauką języków obcych, pięknymi strojami i przygodami. Agata Plech okulista uświadomiła nam jak dbać o wzrok, by jak najdłużej mieć możliwość odbierania doznań wizualnych i czerpania radości z podglądania życia.

Członkini a zarazem współwłaścicielka Hotelu Anna Stokłosa uraczyła nas pyszną kolacją a po niej party nad basenem z lampką szampana w ręku. Cała strefa wellness Leśne SPA była do naszej dyspozycji do późnych godzin nocnych.

Podczas całego wieczoru towarzyszyła nam w tle delikatna muzyka, roześmiane twarze kobiet, basen, sauny, jacuzzi…To był raj dla naszych zmęczonych codziennością ciał i dusz, to był magiczny wieczór.

Alina Roszczyńska, doradca ubezpieczeniowy, trener, coach, mówca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *