Spotkanie, które na długo pozostanie w naszej pamięci! Inspirujący event w stolicy

Europejski Klub Kobiet Biznesu to cykliczne, comiesięczne spotkania dla przedsiębiorczych kobiet. Ich celem jest integracja kobiet biznesu. Kobiet, które chcą od życia więcej. Kobiet nastawionych na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. To wieczory połączone z inspirującymi prelekcjami i promocją działalności biznesowej naszych Członkiń.

 

 

Nie inaczej było podczas grudniowego spotkania Klubu, które odbyło się w eleganckich wnętrzach warszawskiej restauracji NAVONA. Podczas wieczoru odbyło się wręczenie statuetek “KOBIETA, KTÓRA INSPIRUJE 2022” a także premiera książki “Podręcznik aforyzmów na każdy dzień. Kobiety dla kobiet”. Tego dnia wraz z Klubowiczkami świętowaliśmy 15. urodziny agencji I.D.MEDIA (do której należy Klubu).

Z prelekcją wystąpiła Monika Koszewska, która opowiedziała o swojej najnowszej książce, której główną bohaterką jest Krystyna Skarbek, a także Agnieszka Dąbrowska, która zapowiedziała powstanie nowej fundacji pomagającej młodzieży, która zmaga się z takimi problemami jak anoreksja czy bulimia. Wraz z nią chcemy w maju zorganizować charytatywny pokaz mody podczas I FORUM EUROPEJSKIEGO KLUBU KOBIET BIZNESU.

Najnowszą kolekcją odzieży zaprezentowała Agnieszka Dąbrowiecka.

– To był jak zawsze wyjątkowy wieczór. Przemiła atmosfera, przepyszne jedzenie, rozmowy do późnych godzin wieczornych. To czas, gdy każda z nas czuje się jak w jednej wielkiej rodzinie. Po każdym spotkaniu Klubu wychodzę naładowana dobrą energią, z mega powerem do działania. Warto się wspierać. – podsumowała Gabriela Sięka z marki Power Angels.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszego spotkania.

FOT. Rafał Gronecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *