Siostrzana moc i poczucie wzajemnego szacunku! Spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w Sopocie

Za nami kolejne wyjątkowe spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w Sopocie. Prawie 30 Członkiń zjawiło się w Hotelu Bursztyn, by wysłuchać inspirujących prelekcji, poznać nowe dziewczyny, wymienić się doświadczeniami. Nasze wydarzenia pozwalają zyskać nową wiedzę, odwagę w podejmowaniu ważnych działań biznesowych, wsparcie i zrozumienie. Jak marcowy event na Pomorzu wspominają Klubowiczki?

 

– Spotkania Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w Sopocie to wydarzenia na które zawsze czekam. Zobaczenie się na żywo daje nam większe możliwości, nie tylko wymiany doświadczeń biznesowych, ale przede wszystkim poznania się osobiście. Bo nie ma chyba nic ważniejszego w życiu niż relacje. Jest to czas maksymalnie spożytkowany na budowanie relacji w obrębie życia zawodowego i prywatnego. Polecam każdej kobiecie przynależność do EKKB, nie tylko w celach zawodowych ale także prywatnych. Dzięki tym spotkaniom często nabieramy dystansu do swoich spraw, bo wsparcie jakie dostajemy jest nieocenione. Pozwala nam to się zdystansować i spojrzeć chłodnym okiem na to, co można zmienić i unowocześnić w naszym biznesie. – powiedziała po spotkaniu Iwona Dziweńka, Trener Redukcji Stresu i Pracy z Przekonaniem.

Mirosława Kowalkowska, doradca finansowy, nasza Członkini z Bydgoszczy dodała:

– Ilona Adamska bezsprzecznie przyciąga wartościowe kobiety. I tak też było w Sopocie. Kameralna atmosfera restauracji hotelu Bursztyn, smaczne jedzenie, piękny widok na morze i wyjątkowy networking. Był to czas, kiedy nasza dusza miała szansę dogonić nas w pogoni za codziennością. Korzystam na maksa z możliwości spotkań właśnie w gronie kobiet, które myślą podobnie do mnie. Myślą dobrze o innych. Pamiętajmy jednak, że tyle ile dasz z siebie innym, tyle do Ciebie wróci. Warto być hojną. I nie o pieniądze tylko chodzi.

– Spotkanie w tak wyśmienitym gronie kobiet, to nie tylko rozmowy o biznesie, kryzysach i rozwoju marki; to także networking, budowanie relacji i niesamowite wsparcie na poziomie mentalnym. Nikt nie ocenia, nie neguje, słucha i czuje więź z uczestniczkami. Czujemy siostrzaną moc, energię i poczucie wzajemnego szacunku. Przy okazji wspieraliśmy kampanię społeczną #NieHejtujęMotywuję. Wszystko otoczone wspaniałą atmosferą Hotelu Bursztyn, przy genialnie smacznych potrawach w restauracji Pomarańczowa Plaża. Cieszę się, że mogłam wreszcie poznać dziewczyny osobiście! Serdeczne podziękowania dla Ilony Adamskiej, która organizuje fantastyczne spotkania na terenie całej Polski. Komunikacja, wsparcie dla każdej z nas, koordynacja całego Klubu (a jest nas już ponad 140), to nie lada wyzwanie. Chylę czoła! – podsumowała Ewelina Salwuk-Marko, wydawca portalu Feszyn.com.

Podczas spotkania w Sopocie z prelekcją wystąpiły Ewelina Salwuk-Marko, Marlena Drygas i Monika Koszewska.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszego eventu.

Kolejne spotkanie Klubu na Pomorzu już 27 maja w Gdańsku. 

fot. Trzaski Migawki

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *