Kwietniowe spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w Warszawie

Za nami kolejne wyjątkowe spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w Warszawie. Tym razem zorganizowane w legendarnym miejscu na kulturalnej mapie stolicy – Teatrze SCENIE RELAX. 

 

W trakcie eventu odbyło się wręczenie statuetek KOBIETA O WIELKIM SERCU 2022 za udział naszych Członkiń w kalendarzu charytatywnym na rzecz Fundacji Joanny Radziwiłł “Opiekuńcze Skrzydła” z udziałem ambasadorki akcji – Katarzyny Pakosińskiej.

Podczas wieczoru dyskutowaliśmy na temat kampanii NIE HEJTUJĘ – MOTYWUJĘ: czym jest hejt w biznesie i jak sobie z nim radzić? Na scenie wystąpiły i o tym krzywdzącym zjawisku opowiedziały: Alina Roszczyńska, Katarzyna Kukielińska, Iwona Paszkiewicz, Magdalena Nowak, Elżbieta Matlak-Bętkowska i Agnieszka Tilborghs.

Muzyczną gwiazdą wieczoru była zwyciężczyni programu “Szansa na sukces” Anna Hamela.

– Spotkanie w Warszawie było dla mnie cudownym doświadczeniem. Znalezienie się wśród kobiet, które podobnie myślą i wzajemnie się motywują dodaje wiary we własne możliwości. Niemożliwe nie istnieje a wszystko, co potrzebujemy jest w nas, tylko potrzebujemy bezpiecznej, otwartej przestrzeni, aby móc to odkryć. To wszystko daje mi Europejski Klub Kobiet Biznesu i nasze niezapomniane spotkania. – powiedziała Elżbieta Matlak-Bętkowska, która na event przyjechała z Zakopanego.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Piotra Wroniewicza.
Kolejne spotkania Klubu:
20.05.2022 – Warszawa
27.05.2022- Gdańska
10.06. 2022 – Poznań
23.06. 2022 – Warszawa

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *