Majowe spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w galerii sztuki Flow Art House

Nie milkną echa wyjątkowego spotkania Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w stolicy, które tym razem odbyło się w prestiżowych wnętrzach Fabryki Norblina, w galerii sztuki FLOW ART HOUSE. Wydarzenie obfitowało w szereg atrakcji, wśród których znalazły się: prelekcja Marty Krajenty o inwestowaniu w sztukę, prezentacja ekskluzywnej bielizny marki BLACKBRA oraz premiera książki naszej Członkini Anny Guzior-Rutyny pt. “Jak przeżyć rozwód?”. Wisienką na torcie było wręczenie statuetek DIAMENT ROKU 2021 dla kobiet sukcesu, które wzięły udział w naszym programie certyfikacyjnym “Diamenty Kobiecego Biznesu”.

 

 

Na evencie pojawiło się prawie 40 Klubowiczek, które przyjechały do stolicy z całej Polski. Jak wspominają udział w piątkowym wydarzeniu? Zapytaliśmy kilka z nich:

– Piątkowy wieczór miałam przyjemność spędzić w gronie wyjątkowych członkiń Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, tym razem w ciekawych, industrialnych wnętrzach Fabryki Norblina. W tak klimatycznym miejscu, jakim jest galeria Flow Art House, stworzonym z wielkim wyczuciem i zaangażowaniem przez kobiety-właścicielki oraz przez artystki wystawiające tam swoje prace, nie mogło zabraknąć prelekcji i rozmów o sztuce, inwestowaniu i kobiecym rozwoju. Kolejny już raz była okazja do celebrowania osiągnięć naszych Członkiń przy ogromnym torcie – tym razem z okazji premiery książki Anny Guzior-Rutyny. – wspomina Marlena Drygas, właścicielka emotea, mentorka zmiany.

– Wspaniała kobieca energia, wymiana doświadczeń, pomaganie a nie hejtowanie. Pod tymi hasłami działa Europejski Klub Kobiet Biznesu. Piątkowe spotkanie we wspaniałych przestrzeniach sztuki nowoczesnej, z wartościowymi prelekcjami, premierą książki i pokazem autorskiej bielizny było odzwierciedleniem tego właśnie, czym dla mnie jest EKKB. Warto było przejechać prawie 200 km, by spotkać się z kobietami, wymienić doświadczeniami i wiedzieć, że mogą być naszym wsparciem. – powiedziała po wydarzeniu Marzanna Kamińska, trenerka, coach.

– Obiekt Norblina, który wybrała dla członkiń klubu prezes EKKB Ilona Adamska, to bez wątpienia jedno z piękniejszych miejsc w stolicy, które wyróżnia się swoją indywidualnością. W zależności od potrzeb można wybrać kameralny zakątek w półmroku w towarzystwie wiszących prac artystycznych lub w bardziej oświetlonym miejscu, w którym wyłania się naturalne światło ze szklanych ścian. Eleganckie miejsce, gustowne meble. Pasujące do spotkań biznesowych, takich jak choćby spotkania naszego Klubu. – zachwycała się miejscem Katarzyna Kukielińska, psycholog.

– “Otwórz ramiona, aby się zmienić, ale nie puszczaj swoich wartości” mówił Dalajlama. Dla mnie spotkania takie, jak to w warszawskiej Fabryce Norblina, są właśnie wspomnianym otwarciem ramion. Dla zmiany nas samych, dla zmiany świata kobiet na lepsze. A to wszystko w zgodzie z moimi wartościami i samą sobą. W duchu współdzielenia, szacunku i otwartości na drugiego człowieka i jego pracę. Cieszę się bardzo, że jestem członkinią społeczności, która działa i to właśnie wspierając kluczowe dla mnie aspekty życia prywatnego i zawodowego. – mówiła po evencie Ola Janda, psycholożka biznesu, Event Menedżerka Wertini, Menedżerka Studio Kids Nysa.

– Przejechałam ponad pół Polski, aby móc się spotkać z koleżankami z klubu i … nie żałuję. Spotkanie było wyjątkowe, bo w wyjątkowym miejscu i z wyjątkowymi kobietami. Każda z nas zajmuje się czymś innym, a mimo to mamy wspólne tematy i mówimy wspólnym językiem. Łączy nas Klub. Tego wieczoru odbyła się promocja książki Anny Guzior – Rutyny, naszej klubowiczki, pokaz bielizny marki Blackbra, którą założyła Sylwia Bogdan. Odbyło się również wręczenie nagród w ramach plebiscytu “Diament Roku 2021” w którym zdobyłam główną nagrodę, z czego jestem bardzo dumna.  Cieszę się, że mogłam osobiście odebrać stylową statuetkę i celebrować piękne chwile z dziewczynami, które tworzą razem ze mną wyjątkową przestrzeń dla kobiet biznesu. – dodała Dorota Lubczyńska, właścicielka Studia Urody Orchidea w Łobzie, koło Koszalina.

– Piątkowe spotkanie było szczególne – elektryzujące połączenie biznesu i sztuki, premiera wyjątkowej książki Anny Guzior- Rutyny oraz prezentacja mojej marki bielizny BLACKBRA. Moc wrażeń, których nigdy wcześniej nie doświadczałam. Cieszę się ogromnie, że mogę należeć do EKKB, w którym razem możemy dzielić się swoimi doświadczeniami ze zrozumieniem i empatią. Tu spotykają się kobiety, które chcą się wspierać, nie rywalizować ze sobą. Które przeciwstawiają się hejtowi biorąc udział w naszej kampanii “NIE HEJTUJĘ-MOTYWUJĘ” –  powiedziała ze wzruszeniem Sylwia Bogdan, właścicielka marki BLACKBRA.

Prelekcja Marty Krajenty o inwestowaniu w sztukę zainteresowała mnie szczególnie (jako finansistkę), a rozmowy z Marią Magdaleną Windorbską utwierdziły mnie, że warto zainteresować się tematem. Okazało się, że Pani Maria z ogromną pasją i zaangażowaniem prowadzi komis (dawna Desa), dla tych, którzy pamiętają. Z pięknymi wyrobami ze złota, srebra, oprawionymi diamentami. Nasza nowa członkini Sylwia Bogdan przedstawiła tajniki doboru bielizny, aby czuć się w niej komfortowo przez cały dzień.

Z wielką radością poczęstowałam się tortem i prosseco, którym uraczyła nas Anna Guzior-Rutyna z okazji premiery swojej kolejnej książki pt. “Jak przeżyć rozwód?” w której udział wzięły nasze Członkinie. Jako mężatka z 39 letnim stażem dokładałam wszelkich starań, aby w związku przede wszystkim była komunikacja. I myślę, że taka komunikacja jest dziś w klubie. Odczytujemy swoje potrzeby i cieszymy się z sukcesów innych dziewczyn (np. Marleny Drygas, która została mentorką dużego programu mentoringowego w Polsce Fundacji Liderek Biznesu czy pań, które w piątek odebrały Diament Roku 2021). 

Dziękuję Ilonie Adamskiej za to, że stworzyła miejsce dla kobiet z klasą i wartościami. Które wspierają się i są WARTE MILIONY. – podsumowała Mirosława Kowalkowska coach, mentor finansowy z Bydgoszczy.

fot. Piotr Wroniewicz

***

DIAMENT ROKU 2021 ZDOBYŁY:

1 miejsce: Dorota Lubczyńska

2 miejsce: Karolina Gorzkowska

3. Paulina Wronecka, Justyna Lisicka

Gratulujemy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *