7. edycja plebiscytu Lwice Biznesu już w listopadzie! Zgłoś się!

Ruszyły przygotowania do prestiżowego plebiscytu Lwice Biznesu, który odbędzie się 30.11.2022 r. w magicznych wnętrzach warszawskiego Teatru Scena Relax. Twoja marka może tam zaistnieć!

 

 

Jesteś przedsiębiorczą kobietą? Tworzysz swoją markę z pasją i pełnym zaangażowaniem? Wbrew temu, co twierdzą inni, zależy ci na tym, by promować takie wartości jak: rzetelność, wysokie standardy etyczne, uczciwa konkurencja?

Twoje motto to najwyższa jakość usług i uczciwość w relacjach biznesowych?
Jeśli tak, plebiscyt Lwice Biznesu to wydarzenie, gdzie możesz zaistnieć dla szerszej publiczności.

Rozstrzygnięcie konkursu ma miejsce podczas ekskluzywnej gali, która odbywa się od 2015 roku. Tradycyjnie, przyjęcie jest miejscem spotkań wybitnych osobowości świata biznesu, sztuki, małego i dużego ekranu i środowiska medialnego. Wystarczy wspomnieć, że w minionych latach statuetki odbierali m.in.: dr Irena Eris, Teresa Rosati, Jolanta Kwaśniewska, Edyta Jungowska, Joanna Brodzik, Paweł Rurak-Sokal, Dominika Gawęda, Sonia Bohosiewicz, Anna Mucha, Omenaa Mensah, Joanna Jabłczyńska, Mateusz Damięcki, Robert Janowski, Agnieszka Kaczorowska, Iwona Guzowska, Ewa Szabatin, Paulina Smaszcz, Katarzyna Bonda, Katarzyna Miller, Viola Piekut, Ewa Błaszczyk, Monika Richardson, Tomasz Ciachorowski.

W tym roku gala odbędzie się w przestronnych wnętrzach Teatru Scena Relax w Warszawie. Impreza połączona będzie z uroczystością rozdania statuetek gwiazdom – ambasadorom kampanii NIE HEJTUJĘ-MOTYWUJĘ, która wnosi nowe standardy do polskiego biznesu – i nie tylko!

Gala stanowić będzie również okazję do zaprezentowania ebooka pt. “Lwice Biznesu. O pewności siebie i poczuciu własnej wartości”. To nie koniec wrażeń, tego wieczora czeka na nas jeszcze wystawa obrazów Maliny Wieczorek oraz licytacja charytatywna na rzecz Fundacji ODZYSKANI, która pomaga młodzieży znaleźć swą drogę wiodącą ku pasji i lepszemu życiu.

– Za każdym razem gala daje wyjątkową okazję spotkania inspirujących ludzi, nawiązania nowych relacji, które mogą okazać się bezcenne, zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym. To znakomita okazja, by zaistnieć PR-owo i wzmocnić pozycję swej marki. – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni plebiscytu, Prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Wydaje ci się, że stając w szranki z tak wybitnymi osobistościami nie masz szans? Plebiscyt Lwice / Lwy Biznesu 2022 oferuje możliwość zdobycia nagrody przyznawanej w aż 23 kategoriach. Warto zatem uwierzyć w siebie i podjąć wyzwanie!

Ocen Kandydatów uczestniczących w Konkursie dokonuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą: Ilona Adamska, pomysłodawczyni konkursu, Jakub B. Bączek, przedsiębiorca, trener mentalny, Teresa Rosati, postać, której przedstawiać nie trzeba, ambasadorka Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

 Czwarte nazwisko zostaje owiane tajemnicą, którą odkryjemy po wakacjach. – dodaje Ilona Adamska.

– By wziąć udział w plebiscycie, wystarczy napisać krótką wiadomość na adres: info@idmedia.pl lub redakcja@magazynlbq.pl. W odpowiedzi prześlemy warunki uczestnictwa, regulamin konkursu, 23 kategorie w których nominujemy kandydatów oraz formularz zgłoszeniowy. Podkreślamy jeszcze, że Kapituła Konkursu dokonuje oceny Kandydatów na podstawie przesłanego formularza zgłoszeniowego, który powinien zawierać m.in.: opis dokonań zawodowych, zdobytych wcześniej nagród, wyróżnień, adres strony internetowej, profili w social media itp. Dodajmy, że ocenie podlegają firmy, które oświadczają pisemnie, że nie zalegają z opłatami w US i ZUS-ie oraz cechują się nieposzlakowaną opinią w sieci. – wyjaśnia Adamska.

Nie czekaj na to, aż inni zauważą twoją firmę. Już dziś zgłoś swój udział w plebiscycie organizowanym przez redakcję magazynu Law Business Quality i zostań jedną / jednym z ambasadorek / ambasadorów szlachetnych postaw w biznesie!

Joanna Bielas

WIĘCEJ NA: https://www.facebook.com/Lwice-Biznesu-1375441542484088

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *