4. urodziny Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w stylu Red Party

Za nami kolejne wyjątkowe spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Tym razem w stylu RED PARTY. Wspólnie z ponad 60 członkiniami świętowałyśmy 4. urodziny Klubu połączone z 40. urodzinami Ilony Adamskiej, prezeski EKKB. 

 

Podczas spotkania odbyła się inspirująca debata pod tytułem “Każda z nas jest ważna”. O tym, jak pokochać siebie i spojrzeć na siebie z większą przychylnością. Udział w dyskusji wzięły: Monika Richardson, Teresa Rosati, Marzanna Kamińska, Alina Roszczyńska i Iwona Paszkiewicz.

Z krótką prelekcją wystąpiła Katarzyna Kędzierska-Stępień, która opowiedziała o nowościach kosmetycznych marki M’onduniq.

O urodzinowy tort zadbała Anna Sowa z cukierni SOWY SŁODKI ŚWIAT. Po części oficjalnej odbyła się dyskoteka z DJ-em, która zakończyła się tuż po północy.

Jak sierpniowy event wspominają nasze Klubowiczki? Zapytałyśmy o to kilka z nich:

– Spotkania Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu to czas pełen inspiracji. Lubię rozmowy podczas których zyskuję odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Na co dzień każda z nas zajęta jest swoimi sprawami, a dzięki tym spotkaniom zatrzymujemy się na chwilę. Uwielbiam ten czas wśród osób mających podobne spojrzenie na świat, rozumiejących mnie jak nikt inny.

Będąc przedsiębiorcą doskonale wiem, jak ogromną wartość wnoszą osoby z którymi spędzamy czas. Otaczając się kobietami biznesu zawsze otrzymuję dawkę motywacji do podejmowania wyzwań w biznesie i w życiu prywatnym.

Bardzo sobie cenię ten czas a ostatnie sierpniowe RED PARTY było wyjątkowe ze względu na Jubileusz Klubu i urodziny Ilony Adamskiej – naszej Prezeski. Celebrowanie ważnych chwil jest bardzo ważne. Jestem wdzięczna, że mogłam uczestniczyć i wspólnie przeżywać 4. urodziny Klubu.

Kolejnych Sukcesów dla Nas Wszystkich. Bądźmy nie do zatrzymania. Z kapitalną Iloną Adamską i silnymi członkiniami jest to pewne.

Iwona Paszkiewicz – Biznes z Pasją, trenerka i mentorka

– Sierpniowe spotkanie Klubu na którym świętowałyśmy 4. urodziny EKKB i 40. urodziny prezes Klubu – Ilony Adamskiej było jednym z najlepszych wydarzeń, w jakim uczestniczyłam przez 2 lata członkostwa w tym zrzeszeniu. Przede wszystkim spotkałyśmy się w większym gronie (tego dnia była rekordowa frekwencja), dzięki czemu mogłam poznać większą ilość nowych dziewcząt. Oprócz standardowego networkingu miałam możliwość pobawić się przy muzyce, co było nowością w klubie. Jak zwykle atmosfera jaka panowała podczas spotkania była przyjazna, życzliwa i pełna wzajemnej miłości.

Joanna Czerny – pedagog, studentka psychologii, przedsiębiorca

– To było wyjątkowe spotkanie z członkiniami Klubu. Spotkałam się ponownie z Paniami, które mieszkają poza stolicą i przemierzają pół Polski żeby móc zobaczyć się na żywo. Spotkania są bardzo inspirujące bo tematyczne. Tym razem odbyła się wspaniała debata na temat miłości. Kiedy wybrzmiewały z ust Moniki Richardson, Teresy Rosati oraz członkiń klubu słowa o miłość do samej siebie, w sercu zrobiło mi się ciepło, przyjemnie, a kameralna atmosfera naszego spotkania wypełniła się właśnie taką miłością, radością. Lubię nasze spotkania, bo społeczność jaką budują członkinie dodaje wiatru w skrzydła, motywuje, aby inwestować w rozwój osobisty i zawodowy. 

Katarzyna Kukielińska- psycholog

Kolejne spotkanie Klubu już 23 września w Fabryce Norblina w galerii sztuki FLOW ART HOUSE. 

Zapraszamy!

fot. Piotr Wroniewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *