O nas

Wyjątkowe grono kobiet, skuteczny networking, ambitne działania społeczne i niezliczone bonusy – tak (w wielkim skrócie!) prezentuje się oferta organizacji zrzeszającej przedsiębiorcze panie pod nazwą EUROPEJSKI KLUB KOBIET BIZESU, założonej w 2018 roku przez Ilonę Adamską. Twarzą i ambasadorką Klubu jest Teresa Rosati.

Wstąpienie do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu to znakomita szansa dla kobiet, które chcą się rozwijać i poszerzać swoje kontakty biznesowe.

Klub nie tylko oferuje przestrzeń do rozwoju biznesowego, ale także stwarza platformę społeczną, gdzie wartości takie jak wsparcie, inspiracja i aktywne działanie są kluczowe.

Dołączenie do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu to strategiczny krok dla kobiet biznesu, oferujący szereg korzyści:

✅Sieć wsparcia: Klub zapewnia dostęp do unikalnej sieci kobiet biznesu, ekspertów i liderów branżowych, co może prowadzić do potencjalnych partnerstw, mentoringu i inspiracji.

✅Wymiana doświadczeń: Członkostwo umożliwia uczestnictwo w wydarzeniach, konferencjach, seminariach i spotkaniach networkingowych, gdzie można wymieniać doświadczenia, zdobywać wiedzę i rozwinąć umiejętności.

✅Rozwój biznesu: Klub stwarza możliwości rozwoju biznesowego poprzez warsztaty, webinary oraz Forum Kobiet.

✅Reprezentacja i eksperckie wsparcie: Członkostwo pozwala na prezentację swojego biznesu na wydarzeniach branżowych, klubowych spotkaniach oraz uzyskanie wsparcia ekspertów w różnych dziedzinach, co może wspomóc rozwój marki i biznesowej strategii.

✅Działania charytatywne i społeczne: Klub często angażuje się w akcje charytatywne oraz społeczne. Od prawie 3 lat tworzy własną Kampanię Nie hejtuję – motywuję pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Sprawiedliwości. Wspierał działania Fundacji A.R.T. #PRZECIWPRZEMOCY. Wiele lat pomagał Fundacji Joanny Radziwiłł “Opiekuńcze Skrzydła”. Organizuje zbiórki na rzecz bezdomnych i samotnych matek.

Spotkania Klubu odbywają się na żywo (w Warszawie, Sopocie i Londynie) oraz online na platformie ZOOM.

Dołączenie do naszego Klubu może być nie tylko szansą na rozwój biznesowy i umocnienie swojej marki osobistej, ale również na rozbudowanie sieci kontaktów, zdobycie wiedzy oraz zaangażowanie się w akcje społeczne niosące pomoc potrzebującym.

ZAŁOŻENIA I DZIAŁALNOŚĆ KLUBU:

Integracja kobiet biznesu z całej Europy

Networking

Działalność charytatywna

PR, reklama i promocja kobiecych biznesów

Prestiżowe certyfikaty i nagrody

Rabaty i zniżki na usługi oferowane przez Członkinie Klubu

Wyjazdy integracyjne

Webinary, szkolenia

Wydawanie e-booków, książek, kalendarzy promujących Członkinie Klubu