III FORUM KOBIET. Daj szansę sobie i swojej marce!

Już 25. kwietnia br. odbędzie się trzecia edycja Forum Kobiet, konferencji, która umożliwia ambitnym Polkom zdobyć wiedzę i świadomość pomocną w drodze do sukcesu! Wydarzenia skierowane jest do WSZYSTKICH kobiet, niezależnie od tego, czy są członkiniami Klubu, czy prowadzą własny biznes, czy też nie. To wydarzenie stworzone z myślą o wszystkich osobach pragnących rozwijać się, inspirować i nawiązywać wartościowe kontakty.

 

 

To spotkanie biznesowo-naukowe, które gromadzi wybitnych ekspertów, przedstawicieli świata biznesu i nauki, oraz osoby poszukujące inspiracji i wiedzy.

Naszą konferencję patronatem honorowym objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Rafał Trzaskowski, a wśród panelistek Forum znalazły się nie tylko cenione kobiety biznesu, ale też wybitne dziennikarki ze znanych stacji radiowych i telewizyjnych, przedstawicielki Spółek Skarbu Państwa, wykładowczynie akademickie oraz zarażające dobrą energią wspaniałe członkinie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Podczas III edycji Forum Kobiet nie może też zabraknąć Gości Specjalnych w postaci Katarzyny Miller – jednej z najbardziej znanych i cenionych w Polsce psycholożek i psychoterapeutek oraz Beaty Pawlikowskiej – pisarki, dziennikarki, podróżniczki, autorki ponad stu książek motywacyjnych, podróżniczych, kulinarnych i językowych.

Program paneli dyskusyjnych, które zostaną poruszone podczas konferencji nie pozostawia cienia wątpliwości, że nasze wydarzenie reprezentować będzie wysoki poziom merytoryczny.

TEMATY PANELI DYSKUSYJNYCH

  • Między sukcesem a wątpliwościami. Jak pokonać syndrom oszusta?
  • Szefowa życia i liderka w biznesie.
  • Sztuka zdrowej rywalizacji, czyli o konkurencji w biznesie.
  • Sztuczna inteligencja w biznesie: Wyzwania, szanse, zagrożenia.
  • Rola mediów w kreowaniu wizerunku kobiet.

– Podczas Forum kładziemy szczególny nacisk na jakość merytoryczną naszych paneli dyskusyjnych i prelekcji. Naszym celem jest zapewnienie głębokiej analizy tematów oraz możliwości konstruktywnej dyskusji, co sprzyja wymianie wartościowych poglądów i budowaniu rzetelnej wiedzy. Dążymy do stworzenia przestrzeni, w której uczestnicy mogą skupić się na istocie tematów poruszanych podczas Forum, co pozwala nam osiągnąć bardziej wartościowe i pouczające doświadczenia dla wszystkich uczestników – mówi Ilona Adamska, organizatorka Forum.

JAK OSTATNIĄ EDYCJĘ WSPOMINAJĄ UCZESTNICZKI II FORUM KOBIET? 

– Niesamowicie spędzony czas. Z każdej rozmowy wyciągnęłam lekcję dla siebie. W powietrzu czuć było niezwykłą energię wzajemnego wsparcia i otwarcia na drugiego człowieka. Samo wydarzenie zorganizowane i poprowadzone na bardzo wysokim poziomie. To idealny event dla tych, którzy chcą się rozwijać i poznać naprawdę inspirujących ludzi.

Agnieszka Potocka, Lekkie sesje wizerunkowe

– Forum Kobiet to nie tylko miejsce, gdzie zdobywam nową wiedzę, ale także przestrzeń, w której mogę nawiązać trwałe i wartościowe kontakty, zarówno w sferze biznesowej, jak i osobistej. Podczas networkingu dzielę się swoimi pomysłami, doświadczeniami i sukcesami, a także czerpię z bogactwa wiedzy i perspektyw innych.

Kamila Krzyżaniak, malarka, redaktor naczelna magazynu Luxury Splash Of Art

– Forum Kobiet zapewnia platformę do wzajemnego wsparcia i budowania wartościowych relacji. Ciepła, serdeczna atmosfera to z pewnością coś, co wyróżnia ten event od innych konferencji w których brałam do tej pory udział.

Katarzyna Jedlecka

– Nie można wycenić wartości, jaką wynosi się z uczestnictwa w Forum Kobiet. Wymiana doświadczeń, rozmowy, jakich brakuje nam w codziennym życiu. Potężna dawka solidnej wiedzy. Kup bilet. I bądź tam razem z nami.

Alina Roszczyńska, trener przywództwa, coach

WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O FORUM WRAZ Z AGENDĄ I PEŁNĄ LISTĄ PRELEGENTEK ORAZ LINKIEM DO BILETÓW ZNAJDZIECIE NA NASZEJ STRONIE:

https://www.ekkbvip.pl/trzecie-forum-kobiet/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *