Pierwsze spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu na Wyspach Brytyjskich za nami! Londyn zdobyty

Za nami pierwsze spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu na Wyspach Brytyjskich. Dwa eventy w Londynie i Southampton przyciągnęły na spotkanie ponad 20 kobiet, które spędziły czas na wymianie kontaktów, doświadczeń i inspirujących rozmowach do późnych godzin wieczornych. 

 

Wydarzenia odbyły się w dwóch prestiżowych miejscach: Sky Garden w Londynie oraz w restauracji “HarBar on 6th” mieszczącej się w ekskluzywnym Hotelu Southampton Harbour Hotel & Spa.

Podczas wydarzenia oficjalnie otworzyłyśmy oddział Klubu w Wielkiej Brytanii. Osobą odpowiedzialną za koordynowanie działań Klubu na Wyspach została Katarzyna Niemiec. Za grupę angielską na WhatsAppie odpowiada Renata Kamińska.

Jak wydarzenie wspominają Klubowiczki?
– Pierwsze zgrupowanie Europejskiego Klub Kobiet Biznesu w Londynie za nami…
Był to dla mnie wyjątkowy dzień, gdyż było to również moje pierwsze spotkanie z członkiniami na żywo. Stres przeplatał się z ekscytacją – jak zostanę przyjęta.
Atmosfera spotkania okazała się fantastyczna. Piękne miejsce i cudowne kobiety!
Inspirujące rozmowy o biznesach, życiu i planach na przyszłość trwały w najlepsze.
Było cudownie, energetycznie i smacznie! Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie. – podsumowała spotkanie w Londynie Marta Morwska.

– Takie spotkania są nam bardzo potrzebne. Osobiście udział wzięłam w tym w Londynie i nawet nie wiedziałam, że tyle Polek na Wyspach jest w klubie, a to była tylko część dziewczyn. Ogromne dzięki za organizację, bo miałyśmy piękne miejsce, w którym spotkały się wspaniałe ambitne kobiety o wielu talentach, robiące z pasją wspaniałe rzeczy. Przez cały czas panowała wysoka energia i fantastyczna atmosfera pomimo zmęczenia niektórych Pań długą podróżą. Takie spotkania bardzo inspirują i motywują, jak również dają przestrzeń na nowe pomysły i współprace. Ja osobiście już skorzystałam i nawiązałam dwie współprace z członkiniami klubu z UK. Z serca polecam każdemu. – dodała Magdalena Kalinovska.

Kolejne spotkanie Klubu już w marcu 2023 roku.
***  Chcesz dołączyć do naszej organizacji? Wejdź na www.ekkbvip.pl i prześlij do nas swoje zgłoszenie! Prześlemy szczegóły. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *