Już w marcu 2022 roku! I Forum Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu

Europejski Klub Kobiet Biznesu to organizacja, która skupia w tym momencie około 150 kobiet biznesu, nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii i Grecji. Jej celem jest wspieranie kobiet w budowaniu marki osobistej, promowaniu kobiecych biznesów, integrowaniu kobiet i inspirowaniu do tworzenia wyjątkowych projektów.

 

 

Spotkania Klubu odbywają się w Warszawie, Krakowie i Trójmieście oraz online poprzez platformę ZOOM. Gośćmi specjalnymi Klubu i cyklu motywujących wywiadów dla klubowiczek były: Monika Richardson, Beata Sadowska, Teresa Rosati, Katarzyna Pakosińska Paulina Smaszcz.

Twarzą Klubu jest ceniona projektantka mody, kobieta sukcesu – Teresa Rosati. O misji Klubu pisał niedawno magazyn “Wysokie Obcasy”, który mocno promował hasło założycielki Klubu – Ilony Adamskiej: „Nie patrzmy na inne kobiety z zazdrością, ale podziwiajmy je i pomyślmy, czego możemy się od nich nauczyć!”.

Zdanie to stało się inspiracją do stworzenia I Forum Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, które odbędzie się w marcu 2022 roku. W roli prelegentek i panelistek pojawią się Członkinie Klubu.

– Wydarzenie ma na celu promowanie naszych Klubowiczek. Pokazanie, jaką wyjątkową społeczność kobiet biznesu tworzymy. Poza dziewczynami z Klubu na scenie pojawią się znane osobistości ze świata mediów. Pragnę zaprosić Panią Teresę Rosati. Myślę również o Pani dr Irenie Eris. Trzymajcie kciuki. Jestem przekonana już dziś, że to będzie niezwykłe wydarzenie, które na stałe wpisze się w kalendarz imprez Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. – mówi Ilona Adamska, Prezes Klubu.

Forum zakończy gala wręczenia statuetek LIDERKA W BIZNESIE 2022.

Chcesz dołączyć do Klubu? Wejdź na www.ekkb.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Dołącz do grona wyjątkowych kobiet biznesu.

Partnerem Klubu jest Polska Izba Biznesowa we Włoszech z siedzibą w Bolonii oraz marki Michel Herbelin, Rossmann Polska i Lions Estate.

One thought on “Już w marcu 2022 roku! I Forum Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *