Ivo Bruno Pomorski: World Dance Gala TERPSYCHORA 2023 Polish Edition jest początkiem nowej ery współpracy świata biznesu i tańca

– World Dance Gala TERPSYCHORA 2023 Polish Edition jest początkiem nowej ery współpracy świata biznesu i tańca, bezpośrednio, konkretnie, na czas. Należy docenić działania wybitnych osób w polskim środowisku tanecznym, teatralnym, praktycznie w każdej dziedzinie i odłamie, przyznanie statuetek będzie tego symbolem. – mówi Ivo Bruno Pomorski, Prezes Dance Vision World Foundation, pomysłodawca Gali Terpsychora 2023.

Europejski Klub Kobiet Biznesu objął patronat medialny nad wydarzeniem.

 

 

 

Znamy już datę World Dance Gala TERPSYCHORA 2023 Polish Edition. Kiedy i gdzie odbędzie się pierwsza edycja tego wyjątkowego wydarzenia?

Tak znamy już finalną datę naszego spektakularnego eventu. World Dance Gala TERPSYCHORA 2023 Polish Edition odbędzie się w kultowym Centrum Eventowym BUTELKOWNIA w warszawskim KONESERZE 2 grudnia 2023. Start godzina 18:00.

Trwają przygotowania w zakresie logistyki i podpisywania finalnych umów z podwykonawcami. Właśnie wracam ze spotkania z szefem firmy Stage Plan, odpowiedzialnej za budowę zapierającej dech w piersiach SCENY, w połączeniu z miejscem dla Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej z Tomaszowa Mazowieckiego pod dyrekcją Kamila Wrony. Niesamowite połączenie i widok! Po wykonanej symulacji, jak to będzie wyglądać, jestem pod ogromnym wrażeniem i jestem w stu procentach przekonany, że nasi goście, partnerzy, sponsorzy będą się czuli lepiej niż w Hollywood. Nie oszczędzamy bowiem na niczym.

Czy znamy już scenariusz i agendę gali? Jakie atrakcje przygotowujecie jako Fundacja dla gości wydarzenia?

Tak. Jest już cała agenda, sposób przeprowadzenia gali, czasówka, kolejność prezentacji osób nominowanych, sposób wręczenia nagród TERPSYCHORA 2023, wystąpienia ze sceny, atrakcje na scenie, Opening Show, Grand Final, przerwy, czas na elegancką zabawę, którą zapewni w hollywoodzki sposób nasza orkiestra symfoniczna, a także oczywiście niespodzianki. Ale tych rzeczy nie będę zdradzał, bo niespodzianka nie byłaby niespodzianką i elementem zaskoczenia, a na to liczymy najbardziej.

Generalnie agenda zostanie podana do publicznej wiadomości już niebawem.

Jako reżyser sceniczny dołożę wszelkich starań, aby warszawska gala wyglądała jak spektakl sam w sobie. Przeżyć coś takiego na żywo będzie o wiele głębszym doświadczeniem niż dobry musical na Broadwayu. Taki jest cel!

Jednocześnie to najlepsza okazja do nawiązania stosunków handlowych pomiędzy sponsorami, darczyńcami a środowiskiem tanecznym, które naprawdę jest prowadzone również przez biznesmenów sprzedających swoje wyroby i produkty w Polsce i w Europie.

Dzięki temu ich dzieci, zresztą często tańczące, są ich wizytówką i powodem do dumy.

Naszym celem głównym jako fundacji jest zebranie maksymalnych środków finansowych w celu wsparcia polskich federacji, stowarzyszeń, klubów i szkół, aby mogły zadbać o jakość bez stresu i skupić się na merytorycznych działaniach.

Ważną rzeczą, jeśli nie najważniejszą, jest dbałość o wychowanie naszych dzieci na wysokim poziomie. Udział dzieci i młodzieży w środowisku artystycznym, w tym przypadku tanecznym, jest gwarantem utrzymania polskiej tożsamości narodowej i możliwością swobodnego rozwoju dzięki współpracy i pomocy polskich firm.

O catering zadba Royal Catering. Szykujecie menu zapewne w iście królewskim stylu?

To prawda. Royal Catering to nasza tajna broń. Menu, które zaserwują, zachwyci nawet najbardziej wrażliwe podniebienia. Sposób przygotowania dań, podania, serwisu jest na najwyższym światowym poziomie.

Nie każdy zostanie darczyńcą lub sponsorem, będą takie osoby, które wykupią sobie po prostu miejsce przy stoliku. Już w tej chwili krążą żarty w internecie, że warto być na gali chociażby ze względu na samo jedzenie. I w pewnej części się z tym zgadzam. Mają wspaniałe i oryginalne pomysły. Byłem zachwycony na przykład ciastkiem z jadalnym złotem.

Do tego dochodzi pazur orkiestry symfonicznej dbającej o atmosferę i poziom zabawy w przerwach pomiędzy nominacjami, wręczaniem statuetek na scenie i dodatkowych atrakcji.

Udział jako sponsor tego wydarzenia niesie sporo korzyści. Jakich? Dlaczego warto zostać partnerem? Szukacie także darczyńców…

Udział w naszej gali w charakterze sponsora lub darczyńcy otwiera bezpośredni dostęp do bogatego środowiska artystycznego, o którym wspomniałem wcześniej, a jest nas prawie pół miliona! POT 2023 jest narzędziem do nawiązania współpracy handlowej, często do nawiązania bliskiej przyjaźni pomiędzy szefami firm.

Takie wydarzenia dzięki swojemu rozmachowi i elegancji sprzyjają podpisaniu czasami wielomilionowych kontraktów pomiędzy firmami. Mając w tej kwestii już prawie 27-letnie doświadczenie, wiemy, że bezpośredni kontakt face to face ma decydujące znaczenie.

Dlatego jeżeli macie państwo taką możliwość, porozmawiajcie z nami i uzgodnijcie, co jesteście w stanie zasponsorować, w jakim zakresie możecie być darczyńcą lub jakiego rodzaju produkty lub usługi jesteście w stanie przekazać na aukcję.

Wszystko po to, aby zebrać maksymalny fundusz przeznaczony na pomoc dla polskiego tańca. A w zamian za to gwarantujemy bezpośrednie kontakty, sprzedaż i sukces na rynku, bo jest rzeczą naturalną, że ludzie rozmawiają ze sobą przy stolikach, pozostaje tylko kwestia, jak bardzo widać ich na gali poprzez reklamę. To dlatego w trakcie wieczoru krążą non stop przedstawiciele kilkunastu portali prasowych i telewizyjnych.

Jeżeli mogę coś zasugerować, to rekomendujemy wczesny kontakt, już teraz, aby przygotować sprzedaż usług i produktów państwa firmy dokładniej, mając dużo czasu.

Można podejrzeć naszą ofertę partnerską dla darczyńców lub sponsorów na naszej stronie internetowej www.DanceVisionWorld.eu lub dowiedzieć się szczegółów, dzwoniąc bezpośrednio na nasz numer tel. 694 830 702. Można też wysłać mejl – dance.vision.world@onet.eu. Wyślemy w odpowiedzi ofertę, propozycję współpracy, jasny obraz kosztów, oferowane konkretne korzyści i dopasujemy indywidualnie ofertę naszej fundacji dla Twojej konkretnej firmy. POT 2023 jest wisienką na torcie i okazją do osobistego poznania osób, które trzeba znać.

Czy każdy może zostać gościem spotkania? Co należy zrobić, aby mieć zapewnione miejsce przy eleganckim stoliku?

Tak, każdy może zostać gościem warszawskiej gali. Nie trzeba być związanym ze środowiskiem tanecznym albo umieć tańczyć. Jedyne, co trzeba zrobić, to kupić bilet zapewniający miejsce przy ośmioosobowym stoliku, w tym przypadku jest ono ustalane losowo. Jednakże dobrą informacją jest to, że zapewniamy prezentację firmy i nazwiska gościa gali jako logo na telebimach, jak również certyfikat uczestnictwa z ramienia UNESCO CID.

Jednakże sala się nie rozciągnie, im wcześniej zarezerwujemy bilet, tym bezpieczniej dla nas. Wykupienie biletów w ostatniej chwili, mówiąc delikatnie, to nie jest najlepszy pomysł. Zapraszam do kontaktu już teraz.

Skąd w ogóle pomysł na tego typu galę?

Pomysł powstał już bardzo dawno. Nie wiem, czy znany jest państwu materiał na YouTube, gdzie wypowiadałem się na temat przyszłości w Polsce po powrocie z Wielkiej Brytanii, będąc absolwentem Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca ISTD. Mówiłem wtedy, że finalnie Dance Vision będzie fundacją wspierającą całe środowisko artystyczne, więc taki plan był od początku.

World Dance Gala TERPSYCHORA 2023 Polish Edition jest początkiem nowej ery współpracy świata biznesu i tańca, bezpośrednio, konkretnie, na czas.

Należy docenić działania wybitnych osób w polskim środowisku tanecznym, teatralnym, praktycznie w każdej dziedzinie i odłamie, przyznanie statuetek będzie tego symbolem.

Ivo Bruno Pomorski

Czy spodziewacie się udziału znanych gwiazd i mediów?

Tak, przy galach organizowanych z takim rozmachem to jedna z podstawowych kwestii.

Mamy 27 lat doświadczenia w profesjonalnej organizacji tego typu eventów na początku jako szkoła tańca, potem jako akademia wreszcie jako partner światowych organizacji tańca amatorskich i zawodowych.

Specyfika tego środowiska to ciągłe obracanie się w świecie gwiazd i celebrytów, nie inaczej będzie 2 grudnia 2023. Czasami jest tak, że celebryci do ostatniej chwili trzymają w tajemnicy, kiedy się pojawią, a tym bardziej w jakiś sposób się pojawią, co włożą, jakiej telewizji udzielą wywiadu, a jakiej nie.

Trzeba mieć dużo doświadczenia w tym środowisku, aby sprostać wymogom wszystkich.

Praca w świecie celebrytów to ciężki kawałek chleba, ale proszę mi wierzyć, że umiemy się poruszać wśród nich i mamy nadzieję, że docenią naszą ciężką pracę jak we wcześniejszych latach.

Dlatego jeżeli pytasz o konkretną listę nazwisk, to na dzień dzisiejszy jej nie otrzymasz.

Co miesiąc będziemy aktualizować ambasadorów, celebrytów, gwiazdy telewizyjne i wreszcie będzie wiadomo, kto będzie parą prowadzących galę.

Czego dziś powinniśmy Ci życzyć?

Myślę, że przede wszystkim spokoju. Muzą tańca jest Terpsychora, to najzazdrośniejsza z muz. Dlatego nasza inicjatywa czasami wzbudza ogromne emocje, otrzymujemy bardzo dużo mejli i telefonów z pytaniami o szczegóły, o sposób przeprowadzenia gali i przede wszystkim warunki do nominacji.

Jestem dumny z międzynarodowego składu zarządu fundacji, kapituły POT 2023, którą właśnie kończymy powoływać. Jest to gigantyczna praca do wykonania w wielu dziedzinach i na wielu poziomach, aby finalnie wszyscy przeżyli spektakularny niezapomniany wieczór. Pragniemy, aby pozytywne emocje zostały z nimi na cały rok i utwierdziły w nich przekonanie, że robią świetną robotę.

Rozmawiała: Ilona Adamska

Więcej o Fundacji: https://www.facebook.com/dancevision

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *