II Forum Kobiet – nie tylko dla pań! Wyjątkowe wydarzenie już za miesiąc

29 listopada w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – druga edycja Forum Kobiet. Warto zrobić krok w kierunku rozwoju i zaplanować swój udział w spotkaniu, które jest dedykowane przedsiębiorczym osobom z mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Każdy, kto prowadzi biznes zdaje sobie sprawę z tego, że stagnacja, zamknięcie na nowe możliwości i obszary działania, bywają zgubne. Dlatego tak ważny jest ciągły rozwój i szukanie nowych opcji i poszerzanie własnych horyzontów. Jednym ze sposobów na realizowanie tych zamiarów jest uczestniczenie w konferencjach, warsztatach i webinarach organizowanych przez doświadczone, przedsiębiorcze osoby, łączące wiedzę teoretyczną z doświadczeniem wynikającym z wieloletniej praktyki.

Te założenia z pewnością spełniają osoby tworzące Europejski Klub Kobiet Biznesu, organizację powołaną do życia przez Ilonę Adamską, której ideą jest promowanie biznesów prowadzonych przez przedsiębiorcze Polki, także te, które mieszkają poza granicami naszego kraju.

Ważnym założeniem EKKB jest również położenie nacisku na dobre praktyki w biznesie, wzajemnie wspieranie się i unikanie niegodnych zachowań w stosunku do konkurencji czy współpracowników – w myśl kampanii społecznej EKKB “Nie hejtuję- motywuję”. Jednym z wielu wydarzeń promujących powyższe działania jest Forum Kobiet, którego już druga edycja odbędzie się 29 listopada 2023 roku w stołecznym Pałacu Staszica (PAN). To ogólnopolska konferencja, dedykowana przedstawicielom MŚP, nie tylko reprezentującym płeć piękną…

– Podczas drugiej edycji Forum Kobiet uczestnicy wezmą udział w kilku panelach dyskusyjnych, obejmujących tematy, obok których nie sposób przejść obojętnie: „Empatyczne przywództwo, czyli o emocjach w biznesie”, „Co przeszkadza kobietom osiągnąć sukces zawodowy?”, „Chcesz być bogata? Zmień sposób myślenia o pieniądzach” oraz „Siostrzeństwo w biznesie”. Już teraz zdradzę, że w wydarzeniu wezmą udział również panowie, których wiedza i doświadczenie pozwoli zyskać nowy punkt widzenia. Wśród gości, którzy potwierdzili już swój udział znaleźli się m.in.: Edyta Kwiatkowska, Ola Gościniak oraz Jacek Santorski, psycholog, autor wielu książek z zakresu przywództwa i rozwoju osobistego, Dariusz Duma, konsultant, trener, wykładowca z wieloletnim doświadczeniem, czy Fryderyk Karzełek, przedsiębiorca, trener, ekspert z zakresu komunikacji i przywództwa. Ze względu na tematy poruszane podczas spotkania zależy nam, aby uczestnicy II Forum reprezentowali różnorodne spojrzenie na omawiane problemy, co z pewnością wpłynie na rangę naszych dyskusji.

Bilety na to spotkanie są już dostępne w Internecie: https://evently.pl/events/3024-ii-forum-kobiet-lwice-biznesu-2023?fbclid=IwAR3-sKOLUjUCDN3xDwxViU5pot1kY8ihs4epdYIWFCKXAnqZHEe0uYmyEsw

WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/1317521259155884

Warto też podkreślić, że II Forum Kobiet to znakomita okazja, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe i realizować skuteczny networking. Wyjątkowym uzupełnieniem spotkania będzie też spotkanie ze sztuką, zrealizowane w postaci wernisażu Kamili Krzyżaniak – polskiej malarki realizującej swe artystyczne pasje na Wyspach Brytyjskich.

Powiedzieć o organizowanym niebawem II Forum Kobiet, że to wyjątkowe wydarzenie z ciekawymi panelami dyskusyjnymi i inspirującymi spotkaniami z innymi przedsiębiorczymi osobami, to stanowczo za mało.

Konferencja organizowana przez EKKB daje realne możliwości rozwoju, oferuje szansę na poszerzenie zakresu umiejętności, ale też umożliwia nawiązanie kontaktów zawodowych, z przedsiębiorcami, którym zależy nie tylko na rozwinięciu własnego biznesu, ale też na działaniu w zgodzie z wartościami i standardami etycznymi, które prowadzą do wcielania w życie sztandarowego hasła kampanii “Nie hejtuję- motywuję”.

Zarezerwujmy zatem w swoich kalendarzach termin 29 listopada i spotkajmy się na II Forum Kobiet!

Tegoroczna edycja połączona jest z wieczorną galą LWICE BIZNESU 2023 podczas której odbędzie się wręczenie statuetek kobietom biznesu oraz 6 wyjątkowym gwiazdom.

Joanna Bielas

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *