Weź udział w III FORUM KOBIET, które odbędzie się 25 kwietnia w Warszawie!

Zapraszamy serdecznie do udziału w III Forum Kobiet, organizowanym przez Europejski Klub Kobiet Biznesu. To wydarzenie biznesowo-naukowe, które gromadzi wybitnych ekspertów, przedstawicieli świata biznesu i nauki, oraz osoby poszukujące inspiracji i wiedzy.

 

 

– Główne tematy paneli dyskusyjnych, które pojawią się na naszym Forum, dotyczą kluczowych kwestii współczesnego świata biznesu oraz życia zawodowego kobiet. Od tematu, jak pokonać syndrom oszusta, po sztukę zdrowej rywalizacji czy rozwój sztucznej inteligencji w biznesie. Wspólnie z wybitnymi przedstawicielami świata mediów i nauki porozmawiamy także o kreowaniu wizerunku kobiet w mediach. Nasze panele będą dotykać ważnych zagadnień związanych z sukcesem i wyzwaniami kobiecego świata biznesu. – zapowiada Ilona Adamska, pomysłodawczyni Forum, prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Wyjątkowość tegorocznego Forum potwierdza obecność Gości Specjalnych – Katarzyny Miller, jednej z najbardziej znanych i cenionych w Polsce psycholożek i psychoterapeutek oraz Beaty Pawlikowskiej – pisarki, dziennikarki, podróżniczki, inspiratorki, autorki ponad stu książek motywacyjnych, podróżniczych, kulinarnych i językowych.

W panelach wystąpią także cenione dziennikarki najbardziej znanych stacji radiowych i telewizyjnych oraz kobiety sukcesu, przedsiębiorczynie, prezeski fundacji.
Ich udział z pewnością wzbogaci dyskusje i przyniesie nowe spojrzenie na tematy poruszane podczas wydarzenia.

– Jestem przeszczęśliwa, że Kasia Miller po raz kolejny zaszczyci nas swoją obecnością. Od lat wspiera tworzone przeze mnie eventy i projekty dla kobiet. Zdradzę, że poza Kasią na scenie pojawi się jeszcze kilka znanych i cenionych osób, które wezmą udział w Forum. Niebawem ogłoszę ich nazwiska. – dodaje Ilona Adamska.

Po raz pierwszy, oprócz paneli dyskusyjnych, na Forum Kobiet pojawią się 15-minutowe prelekcje, które pozwolą na jeszcze głębsze zanurzenie się w tematykę Forum.

Forum Kobiet to także doskonała okazja do networkingu, wymiany doświadczeń i kontaktów. Inspirujące spotkania, możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych oraz odwiedzenie stoisk targowych sprawią, że uczestnictwo w tym wydarzeniu będzie nie tylko wartościową inwestycją w rozwój zawodowy, ale także niezapomnianym doświadczeniem.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do wydarzenia, które odbędzie się 25 kwietnia w prestiżowym miejscu – Pałacu Staszica na warszawskim Nowym Świecie i bądź częścią inspirującej i pozytywnej przestrzeni do wymiany wiedzy oraz doświadczeń.

Patronat Honorowy nad III FORUM KOBIET objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Rafał Trzaskowski.

UWAGA! RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW.

KUP KLIKAJĄC W LINK: https://evently.pl/events/4148-iii-forum-kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *