White Party Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w Scenie RELAX! Takiego spotkania w stolicy jeszcze nie było!

Za nami pierwsze w historii Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu WHITE PARTY. Inspirujące prelekcje, ważna debata o przywództwie kobiet w biznesie, premiera kolejnego e-Booka tworzonego wspólnie z Klubowiczkami i wręczenie statuetek ponad 20 kobietom liderkom.

 

 

Podczas czwartkowego spotkania (23.06) odbyła się premiera e-booka pt. LIDERKA, CZYLI O KOBIECYM STYLU PRZYWÓDZTWA tworzonego wspólnie z prawie 40  Członkiniami naszego Klubu.
Premiera połączona była z ważną i świetną pod kątem merytorycznym debatą na temat liderstwa kobiet w biznesie.
Udział w dyskusji wzięły: dr Monika Mularska-Kucharek, dr Magdalena Cubala, Agnieszka Czaplińska, Alicja Roszczyńska, Weronika Ławniczak i Elżbieta Matlak-Bętkowska.
Przywitaliśmy tego dnia 7 nowych Członkiń, którym wręczyliśmy statuetki KOBIETA SUKCESU 2022 oraz członkowskie certyfikaty.

Jak udział w wydarzeniu wspominają nasze Członkinie? 

Ostatnie spotkanie EKKB było dla mnie wyjątkowe i to nie tylko za sprawą pięknych białych stylizacji każdej z Pań, ale miałam przyjemność też wygłosić prelekcję o działalności Fundacji Mętlik w Głowie jak również zaprosić Panie na inaugurację kampanii społecznej Not Perfect but Happy. To kampania dedykowana wszystkim kobietom, które każdego dnia muszą uginać się pod presją ideału oraz perfekcyjności zarówno w kwestii wyglądu jak i wypełniania określonych ról społecznych. Poprzez nasze działania i wydarzenia chcemy pokazać, ze każda z nas jest wyjątkowa tylko musi pozbyć się wewnętrznego krytyka. Nieidealna i nieperfekcyjna, ale szczęśliwa.

Cieszy mnie bardzo, że klubowiczki tak dobrze przyjęły naszą akcję i wyraziły chęć pomocy. I za to cenię klub najbardziej. Za piękne relacje, kreatywne pomysły, wymiany poglądów i autentyczną chęć wsparcia.  Nasza Fundacja jest tego namacalnym dowodem, bo wspólne działania stały się już faktem. Zaprosiliśmy do współpracy zarówno ambasadorki  – Ilonę Adamską Prezes EKKB, jak i ekspertki m.in. Alinę Roszczyńską, Katarzynę Krupę czy Magdalenę Nowak. Ogromne wsparcie daje nam również Małgorzata Pastuszek członkini klubu, nasza ambasadorka i niesamowicie kreatywna osoba, która zaprojektowała na potrzeby kampanii koszulki z hasłem przewodnim Not Perfect but Happy.

Klub to miejsce, gdzie pierwszy raz (a należałam do kilku organizacji) poczułam empatię, zainteresowanie drugą osobą i jej biznesem. I to, co dla mnie jest najważniejsze życzliwość i chęć bezinteresownej pomocy. Oby więcej takich spotkań. – powiedziała po spotkaniu Agnieszka Dąbrowska, założycielka i Prezes Zarządu Fundacji Mętlik w Głowie.

Kolejne spotkanie Klubu za nami. Patrząc z perspektywy prawie trzech lat członkostwa, Ilona przyciąga do siebie kobiety o podobnych wartościach. Uczciwość, transparentność usług, reagowanie na potrzeby społeczne, chęć pomocy ludziom, a zwłaszcza kobietom. Dlatego każde spotkanie z kobietami o podobnym sposobie myślenia i działania jest tak bardzo przyjemne i bogate w pozytywną energię.

Ten wieczór miał jeszcze inny wymiar. Premierę e-booka pt. „Liderka , czyli o kobiecym stylu przywództwa” dopełniła niezwykle interesująca debata na temat tego, kim jest współczesna liderka? Jakie cechy powinna mieć w dzisiejszym świecie? Czy istnieje gen przywódcy?  Po pandemii wyłonił się nowy styl przywództwa i wyznaczania obecności w społecznościach zarówno lokalnych jak i globalnych. Kobiety wiodą prym, nadają kierunek.

Cenną prelekcją było wystąpienie Marzeny Wojtkowiak, która opowiedziała swoją poruszającą historię kobiety, która odnosiła sukcesy w telewizji. Z powodu choroby nowotworowej zrezygnowała z pracy. Zmieniła całkowicie swoje życie i dziś tworzy z pasją “Ziołowe Przyjęcia”. Na dniach światło dzienne ujrzy jej własna marka kosmetyków naturalnych. 

Małgorzata Pastuszek, założycielka marki odzieżowej “Queen of Stars”, Hanna Adamczak i Agnieszka Dąbrowska opowiedziały o wspólnej inicjatywie: Fundacji “Mętlik w głowie” i genialnym projekcie pod hasłem: “Not perfect but happy”.  Dziewczyny stworzyły nową przestrzeń na mapie Warszawy do spotkań w gronie życzliwych i wspomagających się wzajemnie kobiet.

Każde spotkanie dokłada kilka kropelek do całości jaki tworzy Europejski Klub Kobiet Biznesu. W kilku słowach nie sposób opisać atmosfery, energii, ciepła jakie daje członkostwo w Klubie. Jedno wiem na pewno: warto wzrastać w dobrym towarzystwie zarówno biznesowo jak i prywatnie. – dodaje Mirosława Kowalkowska, coach, mentor finansowy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Piotra Wroniewicza i Rafała Groneckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *