Lwice biznesu. Kobiety, które nie boją się zmian. Wyjątkowy e-book już w sprzedaży!

Niezwykłe wywiady z wyjątkowymi kobietami, przedsiębiorczyniami działającymi w wielu dziedzinach biznesu. Błyskotliwie, z pasją i bez lęku mierzą się ze zmianami – które uważają za naturalne, wpisane w ich życie zarówno osobiste, jak i biznesowe, a wręcz pożądane.

 

Często same je inicjują, aby rozwijać się i wzrastać, podnieść jakość swojego biznesu, odmienić to, co nie jest do nich dopasowane. Natomiast zmiany, które przychodzą z zewnątrz, przyjmują ze świadomością, że mogą one przynieść dobre rzeczy lub lekcje, dzięki którym wzmocnią odporność psychiczną, dowiedzą się czegoś o sobie i nauczą nowych rozwiązań.

„Lwice biznesu. Kobiety, które nie boją się zmian” to e-book o sile kobiet, ich marzeniach, nieograniczonych możliwościach i odwadze. O tym, dlaczego nie warto bać się zmian, lecz je kreować i przekuwać w to, co najlepsze dla siebie i innych. Warto zmieniać siebie, aby i świat czynić lepszym.

WYWIADÓW UDZIELIŁY:

Aleksandra Bartoszewicz-Rudzińska, Ola Gościniak, Danuta Grabińska-Chłopaś, Dorota Gromada, Edyta Kwiatkowska, Kamila Krzyżaniak, Karolina Mikulko, Mirosława Kowalkowska, Patrycja Maślankiewicz, Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz, Alina Roszczyńska, Ewelina Salwuk-Marko, Karolina Spałek, Anna Stępień-Kraska, Aleksandra Strobel-Pytel, Agnieszka Śliwka, Małgorzata Wasilewska-Mańkowska.

Wydawca: I.D.MEDIA / Europejski Klub Kobiet Biznesu

Ebook dostępny na stronie: https://www.ikmag.pl/produkt/lwice-biznesu-kobiety-ktore-nie-boja-sie-zmian/

Od stycznia także na empik.com i publio.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *